Reklama

Reklama

Andrzej Wrona podjął nową współpracę dzięki żonie! Fani mogą być zaskoczeni

"Chłopaki nie płaczą" to już coraz częściej hasło kojarzone tylko z tytułem piosenki. W mediach ostatnio więcej słyszy się o potrzebach mężczyzn, ich wrażliwości czy relacjach z innymi ludźmi. I właśnie na tym skupili się Andrzej Wrona i Piotr Czaykowski w swoim najnowszym, wspólnym projekcie, czyli podcaście "Chłopaki też płaczą".

Andrzej Wrona - życie zawodowe i prywatne

Andrzej Wrona to polski siatkarz występujący na pozycji środkowego, którego największym sukcesem jest mistrzostwo świata zdobyte w 2014 roku wraz z reprezentacją Polski. W ostatnich latach sportowiec skupia się na karierze klubowej - obecnie występuje w zespole Projekt Warszawa.

Prywatnie jest mężem aktorki Zofii Zborowskiej. Para pobrała się w 2019 roku, a dwa lata później urodziła im się córka, Nadzieja. Małżeństwo wspiera się również na drodze zawodowej - Wrona chodzi na spektakle żony, a ona z kolei kibicuje mu podczas meczów.

Reklama

Czytaj także: Zofia Zborowska złożyła mężowi życzenia urodzinowe. W swoim stylu

Wspólny projekt Wrony i Piotra Czaykowskiego

Zborowska przyczyniła się także do najnowszego projektu męża. Siatkarz ogłosił na Instagramie podjęcie współpracy z Piotrem Czaykowskim - modelem, a prywatnie przyjacielem aktorki. Popularność zdobył dzięki udziałowi w programie "Azja Express", gdzie wystąpił w parze z Michałem Pirógiem. Teraz wraz z Wroną poprowadzi podcast.

Podcast nazywa się "Chłopaki też płaczą", a jego pierwszy odcinek jest już dostępny w serwisie YouTube. Jak piszą Wrona i Czaykowski, program ma opowiadać o potrzebach mężczyzn i tworzeniu przez nich relacji z innymi ludźmi, "bez względu na ich płeć czy orientację seksualną".

Fani mężczyzn zachwyceni podcastem

Na nowinę zareagowała żona Wrony. Zborowska napisała: "Ależ jestem z Was dumna chłopaki, super pomysł!!". Zachwycona nowym projektem jest również jego koleżanka po fachu, siatkarka Joanna Wołosz.

Fani siatkarza i modela także gratulowali im pomysłu. W komentarzach można przeczytać wiele superlatywów na temat Wrony i Czaykowskiego. Internauci podkreślają również, że motyw przewodni podcastu jest bardzo istotny w dzisiejszych czasach.

Zobacz również: Romantyczny wypad na Maltę. Zborowska i Wrona znaleźli chwilę czasu tylko dla siebie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Wrona | Piotr Czaykowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy