Reklama

Reklama

Angelina Jolie ignoruje Brada Pitta?

Angelina Jolie podobno zablokowała numer Brada Pitta.

Gwiazda "Czarownicy" podobno ignoruje każdą próbę jej męża na skontaktowanie się z nią, po tym jak wcześniej w tym tygodniu wniosła sprawę o rozwód.

Jak donosi źródło magazynowi Us Weekly: - Angelina zablokowała wszystkie numery oraz wiadomości tekstowe od Brada.

W międzyczasie, jak wcześniej doniesiono, 52-letni aktor jest "całkowicie załamany" rozwodem.

Jak donosi osoba z otoczenia pary:

- On jest po prostu totalnie załamany i cały czas płacze. On jest całkiem zrozpaczony, nie spodziewał się, że ona to zrobi.

- Angelina wniosła sprawę o rozwód dosłownie minutę przed zamknięciem sądu w poniedziałek wieczorem. Pitt nie miał adwokata, ani nic. Ona groziła mu rozwodem w przeszłości, ale on nie spodziewał się, że ona teraz to zrobi. Brad jest całkowicie załamany. Jest wręcz zdruzgotany.

- On jest bardzo smutny. Ale w tym samym czasie stara się być skoncentrowany na tym, aby pomóc dzieciom przejść przez to wszystko najłagodniej, jak się da.

Brad jest też podobno zawiedziony, że rozstanie pary "rozegrało się publicznie".

Jak dodaje źródło:

Reklama

 - On jest emocjonalnie rozdarty. Jest zdruzgotany. On kocha Angelinę i chciałby walczyć o ich małżeństwo. Był gotów zrobić cokolwiek, co trzeba, aby ratować ich związek, ale nie był świadomy, że Angelina już się poddała. On chciał ochronić dzieci. Nie chciał, aby wszystko działo się publicznie ze względu na nie.

Angelina wniosła sprawę o rozwód w poniedziałek (19.09.2016), jako powód podając "nieprzejednane różnice". Aktorka "Nad Morzem" zażądała prawa do opieki nad dziećmi i prawa do odwiedzin dla Brada, aby mógł spotykać się z Maddoxem (15 l.), Paxem (12 l.), Zaharą (11 l.), Shiloh (10l.) oraz bliźniętami Knoxem i Vivienne (8 l.)

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy