Reklama

Reklama

Aniston i Theroux planują co roku latać na Bora Bora

Podczas podróży poślubnej na Polinezję Francuską parze towarzyszyli przyjaciele m.in. Jimmy Kimmel z żoną Molly McNearney, aktorzy Jason Bateman i Tobey Maguire oraz ich małżonki Amanda Anka i Jennifer Mayer, jak również reżyser Will Speck. Wszyscy bawili się tak dobrze, że już planują ponowne odwiedzenie tego miejsca w przyszłym roku.

- Jen i Justin chcieliby, aby wycieczki na Bora Bora stały się coroczną tradycją. Chcą na nie zapraszać przyjaciół, aby w ten sposób świętować kolejne rocznice ślubu i urodziny Justina - podało źródło.

Gwiazda filmu "Cake" i jej mąż, który 10 sierpnia skończył 44 lata, planują również drugą, już bardziej prywatną podróż poślubną jeszcze w tym roku.

- Planują wyrwać się gdzieś tylko we dwoje i zorganizować drugą podróż poślubną do Cabo w Meksyku. Planują polecieć tam jeszcze w tym roku, gdy tylko znajdą czas - dodało źródło.

Para była zaręczona przez trzy lata zanim wzięła ślub podczas sekretnej ceremonii, która odbyła się w tym miesiącu. Małżonkom tak bardzo podoba się małżeństwo, że żałują, iż nie zdecydowali się na nie wcześniej.

W rozmowie z magazynem "Grazia" źródło podało: - Jen i Justin naturalnie przeszli do życia małżeńskiego i w ogóle nie ma między nimi kłótni. Bardzo im się podoba nowe życie i oboje zadają sobie pytanie, dlaczego tak długo z tym zwlekali.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy