Reklama

Reklama

Anita Sokołowska na wakacjach. Dokąd wybrała się aktorka?

Anita Sokołowska tegoroczny urlop postanowiła spędzić poza granicami Polski. Aktorka znana z serialu "Przyjaciółki" relacjonuje wyjazd na swoim instagramowym profilu. Dokąd wybrała się Anita Sokołowska?

"Przyjaciółki" już jesienią w Telewizji Polsat

Już jesienią na ekrany telewizorów powróci serial "Przyjaciółki". To właśnie w nim jedną z głównych ról odgrywa Anita Sokołowska. Aktorka wciela się w postać Zuzy Markiewicz. 

To m.in. dzięki tej roli Anita Sokołowska zyskała sympatię widzów. Fani serialu z pewnością już nie mogą się doczekać nowych odcinków serialu "Przyjaciółki".

Anita Sokołowska na wakacjach

Anita Sokołowska obecnie przebywa na wakacjach. Za pośrednictwem Instagrama stara się pokazywać, jak spędza urlop. Aktorka zdecydowanie preferuje aktywne spędzanie wolnego czasu. 

Aktorka najpierw wybrała się do Słowenii, gdzie postawiła na jazdę rowerem oraz wspinaczkę. Anita Sokołowska wyznała, że to miejsce zrobiło na niej ogromne wrażenie.

Reklama

Aktorka po kilku dniach w Słowenii wyruszyła w podróż do Francji. Obecnie przebywa w przepięknym rejonie wspinaczkowym. Aktorka przyznała, że widok na wąwóz rzeki Tarn zapiera dech w piersiach. 

Tam również Anita Sokołowska postawiła na wspinaczkę. Jak sama przyznała to raj dla wspinaczy. Oprócz tego aktorka pokazała kilka ujęć ze spływu kajakowego. 

Czytaj więcej:

Żaklina Ta Dinh w sesji ciążowej

Jennifer Garner zachwyca w zwiewnej białej kreacji. W przyszłym roku kończy 50-tkę!

Kendall Jenner pozuje na jachcie

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje