Reklama

Reklama

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o randce z mężem

Anita i Adrian to uczestnicy trzeciej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Mimo, że format wzbudza wiele kontrowersji, para udowodniła, że można znaleźć w nim prawdziwą miłość.

Anita i Adrian pierwszy raz zobaczyli się w Urzędzie Stanu Cywilnego - Adrian był zachwycony żoną i od razu zaczął mocno zabiegać o jej względy. Anita nie pozostała obojętna i doceniła starania męża. Ku zaskoczeniu widzów, para postanowiła pozostać w związku, a kilka miesięcy temu na świat przyszedł ich pierwszy syn Jerzy, pieszczotliwie nazywany Jerzykiem. 

Reklama

Anita, zawodowa tancerka szybko wróciła do formy i... na parkiet, za którym tak bardzo tęskniła w ciąży. Ostatnio na jej Instagramie pojawiło się zaskakujące zdjęcie, będące żywym dowodem na to, że również Adrian zakochał się w pasji żony. Anita napisała: 

- pierwsza randka po narodzinach synka❤ Podobno kiedy mój mąż dowiedział się na naszym ślubie że jego żona to zawodowa tancerka miał sporą tremę przed pierwszym tańcem. Ale wiecie co? Nie trzeba być mistrzem tańca żeby być królem parkietu na każdej imprezie dzięki temu że dziadek Andrzej prosto z Krakowa odwiedził nas w Szczecinie mogliśmy zrobić coś  pierwszy raz razem i wzięliśmy udział w lekcji salsy i koncercie muzyki kubańskiej. Fajnie że w Szczecinie jest miejsce w którym można poczuć wakacyjny klimat nie wyjeżdżając z miasta, dla takich którzy z urlopem muszą jeszcze poczekać tak jak my

Trzeba przyznać, że Adrian wie, jak pozytywnie zaskoczyć żonę. Fanki pary są zachwycone! 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje