Reklama

Reklama

Anja Rubik gotowa na macierzyństwo? "Nowe życie daje też nową nadzieję"

Anja Rubik jest jedną z najbardziej znanych i cenionych polskich modelek. Choć przez większość czasu chroniła swoje życie prywatne i niechętnie wypowiadała się na temat swoich osobistych planów, ostatnio zaczęła zdradzać coraz więcej. Przyznała, że jest gotowa, by zostać mamą.

Anja Rubik od wielu lat odnosi gigantyczne sukcesy w świecie mody. Jako topowa modelka brała udział w pokazach mody najznamienitszych projektantów oraz w kampaniach reklamowych na całym świecie. Od pewnego czasu angażuje się również społecznie, m.in. działając na rzecz edukacji seksualnej.

Choć 38-letnia modelka do tej pory niechętnie dzieliła się szczegółami ze swojego życia prywatnego, ostatnio wyjawiła swoje osobiste plany i przemyślenia.

Zobacz również: Anja Rubik wytknęła Anja Rubik wytknęła swoim rodzicom błąd wychowawczy

Reklama

Anja Rubik myśli o tym, aby zostać mamą?

Anja Rubik z coraz większą śmiałością opowiada w wywiadach o swoim życiu osobistym i o swoim ukochanym. Jak przed kilkoma tygodniami wyznała modelka, ona i fotograf Adrian Steirn są ze sobą bardzo szczęśliwi. 

Dodała również, że to właśnie odpowiednia osoba u jej boku sprawiła, że w jej głowie zaczęły pojawiać się myśli o macierzyństwie.

***


Zobacz również:

Jennifer Lopez w obcisłych leginsach. Co za figura!  

Stylizacje gwiazd na gali Orły 2022. Ogromne dekolty i prześwity 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anja Rubik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy