Reklama

Reklama

Anja Rubik w nagiej sesji. Odważnie!

Gwiazda od wielu lat nie zwalnia tempa i mimo dość zaawansowanego - jak na modelkę - wieku, wciąż jest jedną z najbardziej rozchwytywanych osobistości w świecie mody.

To właśnie jej przypadła w udziale, wraz z Małgorzatą Belą, obecność na historycznej, pierwszej w dziejach polskiej prasy okładce krajowego wydania magazynu Vogue.

Reklama

Fotografia odbiła się niemałym echem, zarówno wśród zwykłych czytelników, jak i znawców branży medialnej w Polsce.

Większość opinii była bardzo pozytywna. Dziennikarze odnotowali nieoczywisty styl okładki, idealnie dobraną parę modelek, nastrój zdjęcia idealnie dopasowany do polskich realiów. Pierwsze, dobre wrażenie jest niewątpliwie sukcesem redakcji magazynu.

Równolegle Anja Rubik bierze udział w kilku innych projektach. Ostatnio na swój oficjalny profil na Instagramie wrzuciła bardzo wyzywające zdjęcie, na którym - w stroju Ewy - pozuje razem z dwoma innymi modelkami. Gwiazda ma na sobie tylko kolczyki, ponadto uwagę przykuwają też jej ścięte na krótko włosy. 

Sesja ma reklamować nową kolekcję Ives Saint Laurent, lato 2018. Lubimy Anje Rubik za jej bezkompromisowe podejście do obowiązków zawodowych. To nie pierwsza i ostatnia tak odważna sesja w jej karierze.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje