Reklama

Anna Czartoryska-Niemczycka pokazał zdjęcie dziecka

Antoni, czyli najmłodsza pociecha aktorki, przyszedł na świat w maju ubiegłego roku. Anna niedawno podzieliła się zdjęciem synka na Instagramie.

Podobnie jak miliony innych osób, Anna Czartoryska-Niemczycka poddaje się domowej izolacji. Czas epidemii spędza z rodziną, a jest to niemała gromadka. Aktorka, a prywatnie żona Michała Niemczyckiego, jest mamą trójki dzieci: Ksawerego (6 lat), Janiny (4 lata) oraz Antoniego.

Antoni niedługo skończy roczek, a już udało mu się podbić serca instagramerów. Wszystko oczywiście za sprawą mamy, która podzieliła się jego zdjęciem na swoim profilu. Na fotce widać, jak chłopczyk, ubrany w zielony komplet, podziwia z balkonu widoki.

"Wyglądając cienia nadziei" - napisała aktorka pod zdjęciem. Fani zaś natychmiast pospieszyli z wyrazami wsparcia: "Jeszcze będzie przepięknie", "Kochane zdjęcie na te czasy", "Wyglądamy wszyscy i czekamy na spokojniejsze jutro bo pewniejsze już chyba nie będzie..." - pisali w komentarzach.

Reklama

Anna wraz z rodziną epidemię spędza najprawdopodobniej w Juracie. Od kilku dni udostępnia bowiem na swoim Instagramie zdjęcia z tej nadmorskiej miejscowości. 


INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy