Reklama

Reklama

Anna Kalczyńska: Zawsze byłam przeciwniczką aborcji

Zawsze byłam przeciwniczką aborcji, natomiast jestem również przeciwniczką podejmowania decyzji za kobiety – mówi Anna Kalczyńska. Zdaniem prezenterki temat jest niezwykle delikatny. Dlatego zanim zapadną konkretne decyzje w sprawie zaostrzenia prawa dotyczącego przerywania ciąży, warto rozważyć wszystkie aspekty i poszukać kompromisu.

- To jest temat niezwykle trudny i wywołujący słuszne emocje. Myślę, że tutaj każdy musi sam sobie odpowiedzieć, jak się odnajduje w tym dylemacie. Ja osobiście zawsze byłam przeciwniczką aborcji, natomiast jestem również przeciwniczką podejmowania decyzji za kobiety - mówi prezenterka, Anna Kalczyńska.

Kalczyńska jest matką trojga dzieci. Dziennikarka TVN-u podkreśla, że ciąża to dla przyszłych mam najwspanialszy okres w życiu. Ostatnio na portalu społecznościowym dziennikarka umieściła wspomnienie z 7 kwietnia 2010 roku, z ostatnich chwil przed porodem. - To ważne zdjęcie, bo tej nocy zmieniło się wszystko. Życzę Wam wielu nocy i dni z taką miłością, szczęściem i spełnieniem... - napisała.

Reklama

- Życie jest najważniejsze, powinniśmy stać na jego straży, ale z drugiej strony nie umiałabym się postawić w roli tej osoby, która wydaje wyroki czy osądza drugą kobietę. Myślę, że ten projekt zmian idzie za daleko, mam nadzieję, że będzie możliwy jakiś kompromis - mówi Anna Kalczyńska.


Newseria Lifestyle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje