Reklama

Reklama

Anna Karczmarczyk cała w siniakach

Anna Karczmarczyk i jej przyjaciel, aktor Mateusz Łapka sporo czasu spędzają ostatnio na sali tanecznej, gdzie wylewają hektolitry potu. Przygotowują się bowiem do udziału w drugiej edycji show "Dance Dance Dance", która startuje 29 lutego. Treningi dały im mocno w kość: ona jest cała posiniaczona, on nadwyrężył mięsień pachwiny.

Karierę w show-biznesie Anna Karczmarczyk rozpoczęła już jako nastolatka, gdy zagrała główną rolę w filmie "Galerianki". W kolejnych latach występowała w serialach, m.in. "M jak miłość" i "Na dobre i na złe". Zadbała też o swoje wykształcenie - ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. W 2016 r. brała udział w "Tańcu z gwiazdami". Wraz z Jackiem Jeschke, który był jej partnerem tanecznym, zajęła pierwsze miejsce.

Reklama

Okazuje się, że w kwestii tańca nie powiedziała ostatniego słowa. Od 29 lutego będziemy ją oglądać w drugiej edycji programu "Dance Dance Dance". Choreografie z kultowych klipów wykonywać będzie wraz ze swoim przyjacielem Mateuszem Łatką, który również jest aktorem.

- Poznaliśmy się na egzaminach do Akademii Teatralnej w Warszawie. Mieszkaliśmy razem przez prawie całe studia. Zaprzyjaźniliśmy się i tak trwamy ze sobą od dziewięciu lat - mówi Karczmarczyk.

Dowiedz się więcej na temat: Anna Karczmarczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje