Reklama

Reklama

Anna Karczmarczyk pokazała zdjęcie ślubne

Anna Karczmarczyk pracę przed kamerą rozpoczęła już jako nastolatka, gdy zagrała główną rolę w filmie "Galerianki". W kolejnych latach występowała w serialach, m.in. "M jak miłość" i "Na dobre i na złe".

Karczmarczyk jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie. W 2016 r. brała udział w "Tańcu z gwiazdami". Wraz z Jackiem Jeschke, który był jej partnerem tanecznym, zajęła pierwsze miejsce.

Na koncie ma też występy na deskach Teatru Kwadrat oraz role w takich filmach jak "Chce się żyć", "Pitbull. Nowe porządki", "Serce nie sługa" czy "Polityka". Wiadomo już, że zagra także w "Dziewczynach z Dubaju".

28-letnia aktorka na co dzień chroni swoje życie prywatne. Raczej stroni od ścianek, branżowych imprez oraz obszernych wywiadów.

Reklama

7 lipca 2018 roku wzięła ślub z Pascalem Litwinem. Dopiero w drugą rocznicę ślubu aktorka postanowiła pochwalić się zdjęciami z sesji ślubnej!

Fotografię, do której pozuje z ukochanym, zamieściła na swoim instagramowym profilu. Możemy zobaczyć, że w dniu ślubu Karczmarczyk miała na sobie prostą, romantyczną sukienkę, a jej mąż postawił na garnitur w kratę.

Zdjęcie wykonano w opuszczonym budynku - przyznacie, że to dość oryginalna sceneria sesji ślubnej.

- Cztery lata razem kroczymy przez życie, od dwóch lat jesteśmy małżeństwem. Dziękuję Pasiu, że stanąłeś na mojej drodze, Kocham Cię! - napisała aktorka pod fotografią.

Co myślicie o takim koncepcie? My jesteśmy na tak!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Karczmarczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL