Reklama

Reklama

Anna Lewandowska otworzyła się przed fanami. Zdradziła, co powiedziałaby młodszej sobie

Anna Lewandowska obecnie jest inspiracją dla wielu kobiet. Żona piłkarza, Roberta Lewandowskiego rozpoznawalna jest zarówno w Polsce, jak i za granicą. Prowadzi świetnie prosperujące biznesy i jest szczęśliwą mamą. Jednak, życie Lewandowskiej nie zawsze było tak kolorowe i beztroskie. Wczoraj trenerka postanowiła otworzyć się przed fanami. Na Instagramie zdradziła, co powiedziałaby sobie z przeszłości.

Anna Lewandowska osiągnęła sukces. Przeszła jednak długą drogę

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej wpływowych Polek. Trenerka personalna może pochwalić się dużą grupą oddanych fanów. Żonę Roberta Lewandowskiego na Instagramie śledzi ponad 4 mln użytkowników. Zasięgi Anny Lewandowskiej stale rosną.

Obecnie życie Anny Lewandowskiej wydaje się niemal idealne. Gwiazda jest szczęśliwą mamą i żoną. Prowadzi dobrze prosperujące firmy i dużo podróżuje. Lewandowska przeszła  jednak długą drogę. W dzieciństwie z dnia na dzień jej rodzina znalazła się w trudnej sytuacji finansowej. Trenerka nie ukrywa trudnych doświadczeń z przeszłości. Wręcz przeciwnie, chętnie dzieli się nimi z fanami.

Reklama

Anna Lewandowska w wywiadach często nawiązuje do bolesnego dzieciństwa. Gdy żona "Lewego" miała kilkanaście lat, jej ojciec odszedł od rodziny. "To była największa szkoła życia. Jak byłam małym dzieckiem, miałam normalne życie. Tata, mama, dzieci, pieniądze. Było na podstawowe rzeczy, wydatki, rzeczy do szkoły. A potem nie miałam nawet na podręczniki" - wyznała Anna Lewandowska w rozmowie z Magdą Mołek.

33-latka od dziś nie utrzymuje kontaktu z ojcem. W rozmowach z mediami często podkreśla, jak dużo zawdzięcza mamie.  "To ona jest zawsze, kiedy tego potrzebuję. Wysłucha, przytuli i doradzi" - zaznaczyła Lewandowska w jednym ze wpisów na Instagramie.

Anna Lewandowska otworzyła się przed fanami. Co wyznała?

Wczoraj Anna Lewandowska postanowiła odpowiedzieć na pytania, które najbardziej nurtują jej obserwatorów. W tym celu zorganizowała na Instagramie Q&A, a więc popularny ostatnimi czasy cykl. Jedna z fanek postanowiła zapytać trenerkę o to, co powiedziałaby młodszej sobie - gdyby mogła. Celebrytka opublikowała wzruszającą odpowiedź. Lewandowska nawiązała do swojego dzieciństwa.

***
Zobacz również:

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 14: Katarzyna Wodecka-Stubbs  

Katarzyna Cichopek "przyłapana" na mieście z młodym przystojniakiem! Tej miłości nie da się ukryć!

Bella Hadid postawiła na odważną stylizację. Tak zdobywa Nowy Jork

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy