Reklama

Reklama

Anna Lewandowska pochwaliła się nowym tatuażem. Marzyła o nim od dawna

Anna Lewandowska wczoraj świętowała 34. urodziny. Kolejne niespodzianki relacjonowała za pośrednictwem Instagrama. Żona Roberta Lewandowskiego dostała od męża ogromny bukiet czerwonych róż. Przyjaciele i znajomi od rana zasypywali Anię serdecznymi życzeniami. Trenerka postanowiła również sama zrobić sobie prezent. W dniu urodzin zawitała do studia tatuażu. Marzyła o tym od dawna.

Anna Lewandowska świętuje urodziny. "Jestem wdzięczna za każdy dzień"

Anna Lewandowska świętowała wczoraj 34. urodziny. Jedna z  najpopularniejszych trenerek w Polsce już od rana  zasypywana była życzeniami i prezentami. Lewandowska postanowiła podziękować fanom i znajomym za pamięć i życzliwość. Opublikowała krótki post na Instagramie. Podsumowała w nim ostatni rok, zaznaczając, że był to czas "olbrzymich zmian".

Jak Anna Lewandowska spędziła urodziny? Bez wątpienia był to dla niej dzień pełen wrażeń. "Lewa" rano otrzymała od męża wyjątkowy prezent - ogromny bukiet czerwonych róż. Trenerka personalna wieczorem kibicowała Barcelonie na trybunach. Jak zawsze wyglądała pięknie!

Reklama

Zobacz również: Anna Lewandowska zachwyciła stylizacją. Tak wyglądała na prezentacji męża w Barcelonie

Anna Lewandowska zrobiła sobie nowy tatuaż. Jakie miejsce wybrała?

To jednak nie koniec urodzinowych wrażeń. Przed meczem Anna Lewandowska udała się bowiem do studia tatuażu w Barcelonie. Postanowiła w dniu urodzin zrobić sobie nowy tatuaż. Marzyła o nim od dawna. W kwietniu, odpowiadając na pytania fanów, zdradziła, że poważnie myśli o wytatuowaniu sobie na przedramieniu postaci z bajki - konkretnie Calineczki.

Wszystko wskazuje na to, że Anna Lewandowska wreszcie zrealizowała swój plan. Wczoraj opublikowała zdjęcie ze studia tatuażu. Nie pokazała co prawda, na jaki wzór ostatecznie się zdecydowała, jednak zdradziła miejsce nowej "dziary". Zgodnie z kwietniową zapowiedzią jest to przedramię lewej ręki.

Najprawdopodobniej już wkrótce Ania Lewandowska pochwali się efektem urodzinowej wizyty u tatuatora. Nie możemy się doczekać!

Zobacz również: Małgorzata Rozenek i Anna Lewandowska pozują w identycznych strojach. "Jak bliźniaczki"

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy