Reklama

Reklama

Anna Lewandowska w zmysłowym, sensualnym tańcu. „Zaczynam się uzależniać”

Anna Lewandowska na swoim Instagramie opublikowała krótki film, na którym widać, jak tańczy bachatę. Najpopularniejsza trenerka fitness w Polsce zdradziła, że bardzo polubiła ten rodzaj aktywności fizycznej. Regularnie uczęszcza na treningi i szkoli się pod okiem tancerza z Barcelony. „Zaczynam się uzależniać” – przyznała żona napastnika FC Barcelony.

Anna Lewandowska to kobieta wielu talentów. Z powodzeniem rozwija firmy, organizuje obozy treningowe, uczy jak jeść zdrowo i pożywnie. Żona Roberta Lewandowskiego wiele czasu poświęca na doskonalenie się i trening ciała. Może pochwalić się zjawiskową figurą. Smukła, wysportowana sylwetka to jej znak rozpoznawczy, a zarazem dowód na to, że proponowane przez nią ćwiczenia i jadłospisy rzeczywiście działają.

Zobacz również: Anna Lewandowska na uroczystej kolacji ze swoim teamem

Reklama

Anna Lewandowska tańczy bachatę. "Uzależniam się"

Lewandowska wiele czasu spędza na siłowni, ale nie jest to jej jedyna forma aktywności fizycznej. Żona napastnika FC Barcelony biega, jeździ na rowerze, uprawia jogę. Niedawno w jej grafiku pojawiły się jeszcze jedne zdjęcia. Po przeprowadzce do Barcelony Ania Lewandowska postanowiła rozpocząć treningi taneczne. Wybrała wywodzący się z Karaibów taniec bachata.

Wszystko wskazuje na to, że zajęcia z tańca bardzo spodobały się żonie Roberta Lewandowskiego. Trenerka gwiazd regularnie uczęszcza na lekcje bachaty i szkoli się pod czujnym  okiem przystojnego eksperta. Ania Lewandowska niedawno opublikowała na swoim instagramowym profilu film. Widać na nim, jak zmysłowo porusza się w rytm muzyki.

- Po 4 miesiącach tańczenia bachaty mogę śmiało powiedzieć, że zaczynam się uzależniać od tej aktywności - przyznała szczerze.

Zobacz również: Anna Lewandowska o stracie dziecka. "Najtrudniejszy moment w moim życiu"

Bachata: Co to za taniec?

Czym charakteryzuje się taniec bachata? To wyjątkowa forma aktywności fizycznej, która w ostatnim czasie staje się coraz bardziej popularna na świecie. 

Bachata wywodzi się Karaibów i przypomina tańce latynoamerykańskie. To wyjątkowo zmysłowy i sensualny rodzaj tańca, który wymaga dużego skupiania na partnerze. Bachata polega na czerpaniu radości z muzyki. Służy odkrywaniu swoich pragnień i pozbywaniu się wszelkich kompleksów. Ten rodzaj aktywności polecany jest wszystkim, którzy chcą poczuć się pewniej w swoim ciele.

Zobacz również: Anna Lewandowska pochwaliła się nową fotką. Kibice nie wytrzymali

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | taniec

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy