Reklama

Reklama

Anna Lewandowska zapozowała na plaży. Odsłoniła umięśniony brzuch!

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski aktualnie wypoczywają na Majorce i chętnie relacjonują w mediach społecznościowych swoje rodzinne wakacje. Trenerka właśnie opublikowała zdjęcie w bikini i odsłoniła umięśniony brzuch. Spójrzcie na to zdjęcie!

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski wypoczywają na Majorce

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski wybrali się na wakacje na Majorkę. Para spędza wolny czas na słonecznej wyspie, gdzie niedawno świętowali dziewiątą rocznicę ślubu.

Chętnie dzielą się w mediach społecznościowych ujęciami z urlopu. Na ich profilach nie brakuje zdjęć z plaży i rodzinnych ujęć. Wspólnie zwiedzają Majorkę i cieszą się z chwil spędzonych razem. 

Anna Lewandowska pokazała umięśniony brzuch

Annę Lewandowską na Instagramie obserwują cztery mln osób, więc nic dziwnego, że chce być z obserwatorami w stałym kontakcie. Chętnie relacjonuje urlop i jak widać, nawet na wakacjach nie rezygnuje z aktywności fizycznej.

Reklama

Efekty ciężkich treningów widać gołym okiem. Trenerka właśnie opublikowała zdjęcie w pomarańczowym bikini i pochwaliła się umięśnionym brzuchem. Opatrzyła je krótkim opisem i zapytała fanów, czy mają do polecenia miejsca, które powinna odwiedzić. 

Internauci podzieli się swoimi doświadczeniami, ale przy okazji nie szczędzili Annie Lewandowskiej miłych słów i jak zwykle zasypali ją komplementami. "Cudna forma", "Bogini"- można przeczytać pod postem.

***

Zobacz także:

Julia Wieniawa instruuje ludzi, jak mają ją nazywać. "Nie jestem influencerką ani celebrytką". Kim zatem?

Ognista Edyta Herbuś w czerwonej sukience. Gwiazda znów kusi na Instagramie

Karolina Pisarek w czarnej stylizacji. Fani nie kryli zachwytu!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy