Reklama

Reklama

Anna-Maria Sieklucka udostępniła zmysłowe ujęcia. Pod postem same komplementy

Anna-Maria Sieklucka właśnie opublikowała serię nowych zdjęć na swoim instagramowym profilu. Aktorka zapozowała odsłaniając koronkowy stanik, a zmysłowe ujęcia od razu zrobiły furorę. Anna-Maria Sieklucka została wręcz zasypana komplementami przez fanów niemal z całego świata.

Anna-Maria Sieklucka zachwyca nowymi zdjęciami

Anna-Maria Sieklucka zdobyła popularność za sprawą ekranizacji bestsellerowej powieści "365 dni" autorstwa Blanki Lipińskiej. Główna rola przyniosła aktorce sławę i popularność, a grono jej fanów stale się powiększa. Jej instagramowy profil obserwuje 4.8 mln osób z całego świata. 

Anna-Maria Sieklucka poprzez wcielenie się w rolę Laury Biel należy do grona najpopularniejszych polskich aktorek. Produkcja odniosła międzynarodowy sukces, a jej kariera nabrała tempa. Fani doceniają nie tylko jej talent aktorski, ale także urodę i figurę. Pod każdym postem pojawiają się setki, a nawet tysiące komplementów. 

Reklama

Aktorka stara się regularnie publikować nowe posty, by internauci mogli na bieżąco dowiadywać się co u niej słychać. Anna-Maria Sieklucka publikuje ujęcia z sesji zdjęciowych i pokazuje swoją codzienność. 

Anna-Maria Sieklucka pokazała zmysłowe ujęcia

Anna-Maria Sieklucka postanowiła pokazać fanom kilka ujęć z Włoch. Aktorka zapozowała w jeansowym komplecie oraz białych kozakach. Pod kurtkę założyła jednak tylko koronkowy stanik, co sprawiło, że kadry nabrały zmysłowego charakteru. 

Aktorka została wręcz zasypana miłymi słowami. Pod postem pojawiły się komentarze w różnych językach, ale każdy z nich ma pozytywny wydźwięk. "Oszałamiająca", "Piękna", "Urodę ma pani przepiękną i ten uśmiech"- pisali fani.

***

Zobacz także:

Maryla Rodowicz rok po rozwodzie żyje jak "mniszka". Od lat nie była w takim stanie

Będzie skandal. Była partnerka Rzeźniczaka opisała koszmar

Kylie Jenner kusi w staniku. Internauci nie potrafili przejść obojętnie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Maria Sieklucka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy