Anna Mucha i Katarzyna Cichopek szykują wspólny projekt? Fanom nie spodobał się ten pomysł

Katarzyna Cichopek i Anna Mucha przyjaźnią się od wielu lat. Nie zawsze jednak mają czas, żeby spotkać się w Warszawie. Tym razem panie przebywały w tym samym czasie na nartach we Włoszech i to właśnie stamtąd pochodzi ich ostatnie wspólne zdjęcie. Aktorki zapowiedziały możliwość wspólnego projektu, co nie spodobało się wszystkim fanom.

Katarzyna Cichopek i Anna Mucha przyjaźnią się od wielu lat
Katarzyna Cichopek i Anna Mucha przyjaźnią się od wielu latAdam JankowskiEast News

Katarzyna Cichopek i Anna Mucha - wieloletnia przyjaźń

Katarzyna Cichopek ostatnio przebywała na urlopie. Razem z ukochanym Maciejem Kurzajewskim wybrali się do pięknych Włoch, gdzie mieli okazję zarówno pojeździć na nartach na ośnieżonych stokach, jak również pozwiedzać słynne miejsca m.in. Wenecję. Na wspólnych zdjęciach widać, że miłość między nimi kwitnie.

Okazuje się, że w tym samym czasie na narty we włoskie góry wybrała się także Anna Mucha. Panie doskonale się znają - od wielu lat występują w serialu "M jak miłość", gdzie wcielają się w role najlepszych przyjaciółek, Kingi i Magdy. Również w życiu prywatnym aktorki są sobie bliskie.

Niezwykłe spotkanie Cichopek i Muchy we Włoszech

I to właśnie we Włoszech udało im się spotkać poza planem! Mucha dodała na Instagrama ich wspólne zdjęcie, na którym widzimy obie panie szeroko uśmiechnięte, pozujące na ośnieżonym stoku. Gwiazda podpisała post wymownymi słowami: "Czasem łatwiej spotkać się w ten sposób niż w Warszawie".

Najwięcej emocji wśród fanów wywołała jednak dalsza część opisu postu. Mucha napisała bowiem:

Namawiam @katarzynacichopek na udział w moim kolejnym projekcie. Chcecie zobaczyć Kasię w nowej roli?

Fani nie są zachwyceni pomysłem wspólnego projektu

Internauci nie byli zachwyceni tym pomysłem. Wiele osób pisało, że Cichopek występuje ostatnio w telewizji dość często i mają jej już po prostu dość. Niektórzy zwracali również uwagę na fakt, że zdjęcie, które dodała Mucha, jest dość mocno przerobione.

Pod postem znajdują się jednak także pozytywne komentarze. Użytkownicy pisali:

Super dziewczyny jak to mówią świat jest mały więc jak byście chciały to skoro normalnie się mijamy to może w teatrze coś zagramy i dzięki temu po latach się spotkamy
Te uśmiechy mówią wszystko. Wspaniale być świadkiem Waszej przyjaźni
„Zdrowie na widelcu”: Domowe sushi. Najlepsze składnikiPolsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas