Anna Popek w młodzieżowej stylizacji lansuje gorący trend. Hit czy kit?

Anna Popek nie przestaje zaskakiwać. Gwiazda, skrzętnie pracując na miano polskiej ikony mody, zajrzała głęboko do szafy, skąd wyjęła iście młodzieżową stylizację. Wszyscy patrzą na jej głowę. Podobne nakrycie jeszcze niedawno omijałyśmy szerokim łukiem.

Anna Popek przekonuje do stylowego, wiosennego dodatku. Hit czy kit?
Anna Popek przekonuje do stylowego, wiosennego dodatku. Hit czy kit?VIPHOTO/EAST NEWS East News

Anna Popek: styl. Inspiracja dla wielu Polek

Anna Popek, jedna z najpopularniejszych dziennikarek i prezenterek w Polsce, nie może narzekać na nudę. Jeszcze niedawno nad gwiazdą zawisły czarne chmury, zmuszając ją do niewielkich zmian na zawodowym poletku. Dziennikarka zdaje się wychodzić już na prostą, w poniedziałkowy poranek inaugurując u boku Rafała Patyry nowy program śniadaniowy "Wstajemy" w TV Republika.

W czasie lekkich, życiowych zawirowań dziennikarka jeszcze mocniej zbliżyła się do swoich fanów. Systematycznie publikując kolejne posty w mediach społecznościowych, informowała ich zarówno o swoim życiu prywatnym i zawodowym, jak również inspirowała w kwestiach mody. Anna Popek od kilku miesięcy dumnie pracuje bowiem na miano polskiej ikony stylu.

Anna Popek w modnym dodatku. Zbyt młodzieżowo?

Anna Popek przez wielu określana jest mianem jednej z najlepiej ubranych kobiet w Polsce. Dziennikarce nie można bowiem odmówić wyczucia stylu. Jej garderoba wręcz pęka w szwach od nadmiaru kobiecych kreacji, spośród których wyróżniają się szczególnie eleganckie garnitury czy zwiewne sukienki. Najnowszym wyborem Anna Popek zaskoczyła jednak swoich fanów.

Dziennikarka zapozowała w iście młodzieżowym zestawieniu, łącząc z sobą białą spódnicę maxi oraz czarną bluzkę. Całość uzupełniły najmodniejsze w tym sezonie sneakersy, biała torebka, okulary przeciwsłoneczne i stylowy bucket hat. Ten ostatni zdaje się skradać całe show.

Bucket hat, nazywany popularnie czapką rybaczką, to jeden z najgorętszych wiosennych i letnich dodatków. Zanim jednak trafi na głowę, chroniąc przed słońcem, warto zadbać o szczegóły.

Czy bucket hat jest modny? Anna Popek już go nosi

Bucket hat, czyli kapelusz wędkarski, szturmem wdarł się na listę modowych przebojów już w ubiegłym sezonie. Najpierw lansowany głośno jako najmodniejszy dodatek w szafie nastolatków, następnie podbił serca dojrzalszych kobiet, stając się wkrótce nieodłącznym elementem ich garderoby. Budzi kontrowersje, ale wciąż pozostaje w modzie.

Bucket hat - głęboko wsuwana czapka z niewielkim, opadającym rondem, zaskakuje uniwersalnością. Sprawdzi się bowiem zarówno w luźnym połączeniu z białym t-shirtem i nieśmiertelnymi dżinsami, jak również jako dodatek do sukienek maxi czy, wzorem Anny Popek, długich spódnic.

Dziś bucket hat to prawdziwy symbol wakacyjnych outfitów. W swojej szafie ma go również Małgorzata Rozenek-Majdan.

Podobne nakrycie głowy będzie w tym sezonie, po raz kolejny, święcić niemałe triumfy. Warto więc zaprosić go do swojej szafy. We wzorach i kolorach można wręcz przebierać.

„Zbliżenia”. Krystyna Demska-Olbrychska – żona i agentka Daniela Olbrychskiego. O blaskach i cieniach życia wśród gwiazd kinaINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas