Anna Popek zaskoczyła stylizacją. "Wyglądasz jak licealistka"

Anna Popek nie zawodzi fanów i nawet podczas choroby nie przestała działać w mediach społecznościowych. Tym razem na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie w stylizacji, która niektórym skojarzyła się ze szkolnymi czasami. Nie zabrakło głosów mówiących, że dziennikarka wygląda jak licealistka. Spójrzcie na to zdjęcie!

Anna Popek zachwyca stylizacjami
Anna Popek zachwyca stylizacjamiAdam Jankowski/REPORTEREast News

Anna Popek aktywnie działa na Instagramie

Anna Popek kilka dni temu poinformowała fanów, że jej plany pokrzyżowała choroba. Dziennikarka była zmuszona wziąć kilka dni wolnego, ale mimo to nie odpuściła aktywności w mediach społecznościowych. O tym, że dopadło ją przeziębienie, poinformowała pod zdjęciem, na którym zapozowała w eleganckiej stylizacji odsłaniającej nogi.

Anna Popek regularnie publikuje posty na Instagramie
Anna Popek regularnie publikuje posty na InstagramieJan Bogacz/TVP/East NewsEast News

Niedługo później na jej instagramowym profilu pojawiło się kolejne ujęcie, pod którym jak zwykle nie zabrakło opisu. "Dziękuję Wam za życzenia szybkiego powrotu do zdrowia i dobre rady, jak to zrobić. Część z nich zastosowałam, więc obeszło się bez antybiotyku, na szczęście. Jeszcze wczoraj znajoma dała mi własnoręcznie zbierany kwiat czarnego bzu oraz syrop z jego owoców, więc popijam taką wspaniale pachnącą herbatę. Za oknem śnieg, a domu ciepło i cicho. Idealne warunki, żeby się kurować" - napisała Anna Popek.

Anna Popek zaskoczyła stylizacją

Internautom jak zwykle nie umknął najnowszy post dziennikarki. Ich uwagę przykuł nie tylko opis, ale także zdjęcie, na którym widać Annę Popek w oryginalnej stylizacji.

Dziennikarka postawiła na błękitny sweterek z białym kołnierzykiem, do którego dobrała czarną spódnicę z kieszeniami odznaczającą się wzorem jodełki. Internautom stylizacja skojarzyła się z czasami szkolnymi. Nie kryli, że w tym outficie Anna Popek wygląda niczym uczennica.

Anna Popek przez lata działalności w mediach społecznościowych uzbierała niemałe grono odbiorców. Jej instagramowy profil obserwuje ponad 68 tys. osób, a więc pod każdym postem pojawia się mnóstwo komentarzy. Tak też było i tym razem. Internauci nie szczędzili miłych słów. "W tym sweterku i w tej spódnicy wygląda Pani jak uczennica", "Rewelacyjnie", "Wyglądasz jak licealistka. Dla mnie super", "Cudowna" - czytamy na Instagramie.

***

Czas na lepsze. Odcinek 2INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas