Anna Popek zdradziła swój sposób na piękne nogi. O określonej porze stosuje prosty trik

Anna Popek dba o regularny kontakt z fanami. Dlatego też stara się niemal codziennie publikować nowe zdjęcia i przy okazji informować ich, co aktualnie porabia. Tym razem zaprezentowała się w supermodnej stylizacji, dzięki której wyeksponowała figurę. Przy okazji zdradziła swój sekret na piękne nogi. Prosty trik stosuje co wieczór.

Anna Popek zachwyca zgrabnymi nogami. Zdradziła, jak o nie dba
Anna Popek zachwyca zgrabnymi nogami. Zdradziła, jak o nie dbaPawel Wodzynski/East NewsEast News

Spis treści:

  1. Styl Anny Popek

Anna Popek to jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Obecnie jest prowadzącą programu "Pytanie na śniadanie" i "Polskie biesiady". Prezenterka stara się być też aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 64 tys. osób.

Gwiazda TVP dokumentuje na swoim profilu nie tylko zawodową działalność, ale również odsłania kulisy życia prywatnego. Fani często zachwycają się figurą prezenterki. 55-latka regularnie ćwiczy i zdrowo się odżywia. Stosuje też tzw. okno żywieniowe.

Styl Anny Popek

Spore zainteresowanie budzą również stylizacje, które prezentuje. Jej styl spodoba się przede wszystkim dojrzałym kobietom. Modowe wybory Anny Popek to zazwyczaj kwintesencja elegancji - gwiazda udowadnia, że można się ubierać z klasą w każdym wieku. Jej Instagram pełen jest inspiracji i propozycji stylizacji na różne okazje.

Anna Popek często zaskakuje stylizacjami
Anna Popek często zaskakuje stylizacjami Piotr Fotek/REPORTEREast News

Anna Popek w supermodnej stylizacji

Udowadnia to również najnowsze zdjęcie. Gwiazda TVP zaprezentowała się w supermodnym zestawie. Anna Popek założyła mini spódniczkę z imitacji skóry, top i marynarkę. Wszystkie elementy stylizacji są utrzymane w czarnym kolorze. Stylizację uzupełniła sandałkami na wysokim obcasie.

"Jak zwykle klasa", "Pani redaktor ma nogi prima sort", "Kobieca stylizacja" - komplementowali fani.

Anna Popek zdradziła swój sposób na piękne nogi. Robi to o określonej porze

Anna Popek przy okazji zdradziła sekret na piękne nogi. Gwiazda stosuje co wieczór sprawdzony trik.

- Uwielbiam buty na obcasie. W pracy obowiązkowo, a po pracy często. Podkreślają kobiecość, wydłużają nogi. Pod wieczór, gdy już czuję zmęczenie wkładam stopy do miski z gorącą wodą i solą. Sól działa przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo, łagodzi ból, napięcie i uczucie zmęczenia.
Czasem stosuję kąpiele naprzemienne - zimne i gorące - są przyjemne i bardzo skuteczne - napisała na Instagramie Anna Popek.

***

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 67: Majka JeżowskaINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas