Reklama

Reklama

Anna Starmach pokazała przygotowania do świąt. Takie zdjęcia to u niej rzadkość!

Anna Starmach czuje już święta. Na jej Instagramie pojawiło się właśnie zdjęcie, na którym gwiazda pozuje na tle choinki w czułych objęciach męża. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż podobne fotografie na jej profilu to niezwykła rzadkość.

Anna Starmach jest znaną kucharką oraz autorką książek kucharskich i portalu kulinarnego, która szeroką rozpoznawalność zyskała za sprawą polskich edycji programów MasterChef i MasterChef Junior, w których była jurorką.

Ekspertka kulinarna od 2017 roku jest żoną biznesmena i menadżera firmy informatycznej, Piotra Kuska. Już rok po ślubie małżonkowie powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, córkę Jagnę. Wkrótce ich rodzina znów się powiększyła. W 2021 roku Anna Starmach została mamą Gustawa.

"Jestem z Piotrkiem od lat i na samym początku ustaliliśmy, że nasz związek nie będzie publiczny. I tego się trzymamy. Nie zamierzam jednak ani Piotra ukrywać, ani się z nim afiszować. (...) Jestem w związku z człowiekiem, którego kocham i tyle. Chyba o to chodzi w życiu, żeby znaleźć kogoś, kogo się kocha "- mówiła Anna Starmach w jednym z wywiadów dla Grazii.

Reklama

Zobacz również: Książę Harry i Meghan Markle długo to ukrywali. Zdjęcia ujrzały światło dzienne

Anna Starmach przygotowuje się do świąt. Pokazała urocze zdjęcia

Pomimo natłoku zawodowych obowiązków, Anna Starmach z powodzeniem znajduje sporo wolnego czasu dla najbliższych. Swoją prywatnością z chęcią dzieli się w mediach społecznościowych. Tak uroczych zdjęć nigdy jednak jeszcze nie opublikowała.

Tuż przed świętami Anna Starmach podzieliła się z fanami fotografią, wykonaną na tle bożonarodzeniowych dekoracji. Gwiazda pozuje w objęciach męża, a czułe kadry skradły serca internautów. "Czy zawsze wiem co kupić pod choinkę? Oj nie... A kto ma inaczej ręka do góry! Ja często kupuję rzeczy na ostatnią chwilę i często w ostatnim momencie szukam prezentowych inspiracji" - napisała pod zdjęciem.

Pod zdjęciem posypało się od komentarzy. "Pięknie wyglądacie", "Cudne kuchareczki", "Ale pani mąż jest duży!" - czytamy. Bez dwóch zdań, na profilu Anny Starmach podobne kadry to prawdziwa rzadkość.

Zobacz również: Tak żyje córka byłego multimilionera. Wszystko ocieka luksusem

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Starmach | święta gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy