Anna Świątczak: Co robi i jak wygląda dziś?

Anna Świątczak przez kilka lat była wokalistką zespołu Ich Troje i żoną lidera grupy - Michała Wiśniewskiego. Dziś wiedzie zupełnie inne życie niż przed laty.

Ania Świątczak i Michał Wiśniewski w 2006 roku
Ania Świątczak i Michał Wiśniewski w 2006 rokuVIPHOTOEast News

Świątczak od najmłodszych lat była związana z muzyką. W 1995 roku wygrała program "Szansa na sukces" i odniosła sukces podczas koncertu finałowego w Sali Kongresowej. Zdobyła też nagrodę publiczności w konkursie Debiuty na Festiwalu w Opolu.

Z Ich Troje wokalistka związała się w 2003 roku. Trzy lata później poślubiła Wiśniewskiego, z którym ma dwie córki: Etiennette (ur. 2006) i Vivienne (ur. 2008). Małżonkowie przez jakiś czas nosili ten sam kolor włosów i ubierali się podobnie. W 2010 roku Świątczak odeszła z zespołu, a w 2011 roku rozwiodła się z jego liderem. Wcześniej wydała solową płytę pt. "Aniqa".

Po rozstaniu z Wiśniewskim piosenkarka przeszła totalną metamorfozę: zmieniła styl i, co ważniejsze, nawróciła się. W 2014 roku wstąpiła do wspólnoty Kościoła Chrystusowego "Społeczność Chrześcijańska Południe". Od 7 lat jest żoną perkusisty Michała Żeńcy.

Świątczak wycofała się z show-biznesu, wciąż pracuje jednak przed kamerą w niszowej telewizji TBN. Prowadzi tam program "Punkt zwrotny", którego tematem są nawrócenia.

Zobaczcie, jak pani Ania wygląda dziś! Prawda, że bardzo się zmieniła?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas