Reklama

Reklama

Anna Wendzikowska chwali się figurą na wakacjach!

Anna Wendzikowska znów przebywa na wakacjach i, jak ma w zwyczaju, ze szczegółami relacjonuje je swoim fanom na Instagramie. Prezenterka pochwaliła się już fotkami z praktyki jogi nad morzem i relaksem z córeczką, a teraz zaprezentowała fanom idealną sylwetkę.

Anna Wendzikowska nie jest w stanie odmówić sobie egzotycznych podróży i kilka razy w roku pozwala sobie na dłuższe wakacje. Teraz przebywa na Karaibach, gdzie wraz ukochanymi córkami spaceruje brzegiem morza, relaksuje się w basenie i korzysta z kąpieli słonecznych. 6-letnia Kornelia i 3-letnia Antonina przyzwyczajone są do dalekich wojaży, bo ich znana mama od maleńkości serwuje im wycieczki w najpiękniejsze miejsca na świecie. 

Wendzikowka przebywa obecnie na dwóch malowniczych wyspach Karaibów, nazywanych „Krainą 365 plaż”. Antigua i Barbuda to prawdziwy raj na ziemi - długie, piaszczyste plaże (jest ich tam tyle, ile dni w roku!), obecność delfinów i idealna, słoneczna pogoda - takie okoliczności przyrody sprawiają, że samotny urlop z dziećmi jawi się już w zdecydowanie jaśniejszych barwach. 

Prezenterka znana jest z tego, że często przekonuje, iż wakacje z dziećmi nie są tak straszne, jak je malują. Wendzikowska uważa, że właściwa organizacja (na własną rękę, nigdy z biurem podróży!), dobre chęci i odwaga wystarczą, by spędzić z nimi wakacje życia. Ona sama zabiera zawsze z sobą słuchawki, trochę zabawek, malowanki - to sprawia, że już podróż w samolocie jest mniej stresująca, a dziewczynki spokojne i zajęte swoimi sprawami. 

Reklama

Anna Wendzikowka chwali się pośladkami, pozując w bikini. Ale sylwetka!

Anna Wendzikowka jest szczęśliwą posiadaczką perfekcyjnej figury, którą na wakacjach chętnie eksponuje w kusych strojach bikini. Na najnowszych fotkach prezenterka pozuje w mocno wyciętym, różowym stroju kąpielowym, który doskonale podkreślił jej kształty. 

Wendzikowska pręży ciało, szukając ochłody w morzu, relaksuje się pod baldachimem, a na koniec chwali się wyćwiczonymi pośladkami, pozując w basenie z oszałamiającym widokiem. 

Zazdrościcie figury i niekończących się wakacji?

***
Zobacz również:

Wendzikowska zdradza jak podróżować na Karaiby. "Wystarczy chcieć!"

Ewa Gawryluk rozwiodła się. Co dalej?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy