Reklama

Anna Wendzikowska eksponuje swoje kształty nad basenem! Fani zniesmaczeni!

Anna Wendzikowska przebywała wraz z córkami na wakacjach i doskonale bawiła się w gorącym Omanie. Ostatnio znów gwiazda zachwyciła zdjęciem znad brzegu basenu.

Anna Wendzikowska skrytykowana za odważne zdjęcie

 Anna Wendzikowska kocha ekskluzywne podróże, którymi chętnie chwali się w swoich mediach społecznościowych. 

Piękne kadry, które publikuje na profilu, chętnie doceniane są przez jej fanów, tak samo jak i wdzięki, które ochoczo prezentuje. 

Gwiazda TVN jest piękną kobietą i mimo przebytych dwóch ciąż, jej ciało zachwyca. Figury może pozazdrościć jej niejedna młodsza od prezenterki koleżanka, a ona dba o sylwetkę uprawiając sport i stosując zdrową dietę. 

Ania doskonale zdaje sobie sprawę ze swojego piękna i eksponuje zgrabną sylwetkę kiedy tylko może. Tak jest i teraz, kiedy może prężyć się na brzegu basenu i tym razem zaserwowała internautom gorące zdjęcie swoich pośladków!

Fani nie szczędzili jej komplementów pod najnowszym zdjęciem, ale znalazły się też głosy zniesmaczonych obserwatorów: 

"Na pewno zazdroszczę pięknej figury. Młodości itd. To prawda. Zazdroszczę bo moje lata świetności dawno mam za sobą. Cieszę się jednak ze mam pracę polegająca na tym ze całe życie muszę się dokształcać, że mam poczucie bycia potrzebną i...moja praca nie musi polegać na notorycznym, permanentnym pokazywaniu swojego ciała ( czytaj nagiego d***ka) żeby czuć się docenioną. Quo vadis świecie????" - napisała jedna z komentujących.

Ania nie skusiła się, by odpowiedzieć internautce i dalej cieszy się urlopem oraz swoim zgrabnym ciałem. 

Reklama

***
Zobacz również:

Wnuk Krawczyka w dramatycznej sytuacji. Potrzebna pomoc

Magda Mołek w jesiennej stylizacji. Jej kamizelka to hit sezonu!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy