Reklama

Reklama

Anna Wendzikowska praktykuje jogę w Gwatemali. "Wszystko w tej chwili jest idealne"

Anna Wendzikowska chętnie podróżuje i zwiedza świat. Tym razem dziennikarka wybrała się do Gwatemali, gdzie medytuje i praktykuje jogę. Anna Wendzikowska relacjonuje wyjazd za pośrednictwem Instagrama i pokazuje internautom, jak spędza czas nad jeziorem Atitlán.

Samotna podróż Anny Wendzikowskiej

Anna Wendzikowska uwielbia podróżować i zwiedzać świat. Na instagramowym profilu dzieli się z internautami swoimi wyjazdami. Dziennikarka poświęca niemal każdą wolną chwilę na niezapomniane wyprawy. W czerwcu była w Jordanii, a teraz znów poleciała na zagraniczną wycieczkę. 

Annie Wendzikowskiej zazwyczaj towarzyszą córki - Kornelia i Antonina. Tym razem dziennikarka wybrała się w podróż sama. "Samotne wyprawy to jednak coś, czego nie da się z niczym porównać. Chwilo, trwaj" - napisała pod jednym z postów.

Anna Wendzikowska w Gwatemali

Anna Wendzikowska obecnie przebywa w ośrodku nad jeziorem Atitlán, gdzie jak poinformowała, spędzi tydzień m.in. na medytacji, praktyce jogi, oddechu i terapii dźwiękiem.

Reklama

Dziennikarka relacjonuje pobyt w ośrodku i publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych. Na jej instagramowym profilu nie brakuje ujęć, na których widać jak uczestniczy w zajęciach.

Poza tym Anna Wendzikowska pokazała, jak wygląda miejsce, w którym się zatrzymała. Okazuje się, że śpi w drewnianym domku bez prysznica. By się wykąpać, musi przejść kawałek na stromą skarpę. Dziennikarce to jednak nie przeszkadza, bo jak sama przyznała, piękne widoki wynagradzają jej wszystko. 

Na publikowanych zdjęciach widać, że Anna Wendzikowska zatrzymała się w ośrodku, który jest otoczony malowniczymi terenami. Wydaje się idealnym miejscem na spokojną medytację. Dziennikarce miejsce to zdecydowanie przypadło do gustu. "Wszystko w tej chwili jest idealne. Wszystko jest tak, jak powinno być... Zaufaj Wszechświatowi i ciesz się każdą minutą, bo każda jest wyjątkowa i cenna" - napisała pod jednym z postów. 

***

Zobacz także:

Magda Gessler dawno nie była tak wściekła! Puściły jej nerwy: "Jestem daleko i chcę mieć anielski spokój"

Paulina Sykut-Jeżyna olśniewa subtelną metamorfozą. „Wizyta u fryzjera poprawia nastrój”

Katarzyna Cichopek w białej, obcisłej sukience. Królowa letnich stylizacji?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy