Reklama

Reklama

Anna Wendzikowska wygina się na Karaibach

Anna Wendzikowska jest jedną z najbardziej aktywnych polskich gwiazd - jej Instagram to niemal nieprzerwany ciąg obrazków z egzotycznych podróży. Ostatnio dziennikarka udała się na Karaiby, gdzie czas upływa jej całkiem aktywnie. Na swoim profilu pochwaliła się fotką, na której uwieczniła praktykę jogi.

Podczas, gdy w Polsce lekki mróz i niebo zakryte grubą warstwą chmur, na Karaibach oczy cieszy błękitne niebo i złote promienie słońca. W takiej właśnie scenerii relaksuje się Anna Wendzikowska, która w styczniu postanowiła wyskoczyć na kilka dni w ten zakątek świata.

Anna Wendzikowska wypoczywa na Karaibach

Czas w raju upływa Wendzikowskiej w doborowym towarzystwie - gwiazda w podróż postanowiła zabrać swoje małe córeczki. Czas upływa jej też aktywnie - na Instagramie dziennikarki regularnie pojawiają się zdjęcia ze spacerów po pięknych plażach. Na przechadzkach się nie kończy - Wendzikowska o formę dba także praktykując jogę. Kadrem uwieczniającym jedną z sesji, pochwaliła się na Instragramie.

Reklama

Na zdjęciu widzimy jak Wenedzikowska, rozłożywszy matę na plaży, wygina plecy w zgrabny łuk. "Perfekt", "Mega", "Niesamowite", "Super forma" - pisali fani w komentarzach.

Anna Wendzikowska: Joga i pole dance

Rzeczywiście, poza w której uwieczniono Wendzikowską robi wrażenie. I to tym większe, że elastyczne ciało jest efektem długiej, systematycznej pracy. Nie jest tajemnicą, że dziennikarka dba o formę, trenując pole dance oraz oddając się właśnie praktyce jogi. Ta ostatnia jest dla niej również sposobem na realizację duchowych potrzeb.

"Dla mnie joga i medytacja stały się podstawą życia w harmonii ze sobą i ze Światem.. przyniosły spokój, poczucie połączenia, poczucie sensu i szczęście.. krok po kroku nauczyłam się być w tu i teraz.. to wydaje się banalne, ale jest bardzo trudne.. wymaga ćwiczenia, ktoś ostatnio pięknie powiedział: to się nazywa yoga practice i meditation practice nie bez powodu.. trzeba praktykować, ćwiczyć, żeby się w tym doskonalić,  ale warto" - wyznała jakiś czas temu.

Anna Wendzikowska o wyjazdach: Trzeba tylko chcieć i się odważyć

Przy okazji wyjazdu na Karaiby Wendzikowska zorganizowała na Instagramie małe Q&A, w którym odpowiadała na pytania fanów, dotyczące podróżowania. W instagramowej relacji zdradziła m.in. szczegóły organizacji wyjazdów (zawsze podróżuje na własną rękę, nigdy z biurem podróży), robienia zdjęć (statyw, dron i kilka filtrów) i podróżowania z dziećmi. Część pytań dotyczyła też budżetu, jaki należy wygospodarować na egzotyczną wycieczkę. W tej kwestii Wendzikowska dała fanom małą radę:

"Przedział jest szeroki zapewne, ale żeby dać jakiś punkt odniesienia, bilet Londyn-Antigua kupiony trzy dni przed wylotem kosztował 1400 złotych, więc naprawdę można znaleźć korzystny 'deal'. Trzeba tylko chcieć i się odważyć" - napisała. 

Zobacz również:

Anna Wendzikowska pokazała, jak radzi sobie z pole dance

Anna Wendzikowska kusi na zdjęciach z wakacji

Najciekawsze destynacje podróżnicze w 2022 według Lonely Planet

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska | karaiby | joga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy