Anna Wendzikowska wygina się na Karaibach

Anna Wendzikowska jest jedną z najbardziej aktywnych polskich gwiazd - jej Instagram to niemal nieprzerwany ciąg obrazków z egzotycznych podróży. Ostatnio dziennikarka udała się na Karaiby, gdzie czas upływa jej całkiem aktywnie. Na swoim profilu pochwaliła się fotką, na której uwieczniła praktykę jogi.

Anna Wendzikowska jest znana ze swej miłości do podróży
Anna Wendzikowska jest znana ze swej miłości do podróżyMateusz Grochocki/Dzien Dobry TVN/East NewsEast News

Podczas, gdy w Polsce lekki mróz i niebo zakryte grubą warstwą chmur, na Karaibach oczy cieszy błękitne niebo i złote promienie słońca. W takiej właśnie scenerii relaksuje się Anna Wendzikowska, która w styczniu postanowiła wyskoczyć na kilka dni w ten zakątek świata.

Anna Wendzikowska wypoczywa na Karaibach

Czas w raju upływa Wendzikowskiej w doborowym towarzystwie - gwiazda w podróż postanowiła zabrać swoje małe córeczki. Czas upływa jej też aktywnie - na Instagramie dziennikarki regularnie pojawiają się zdjęcia ze spacerów po pięknych plażach. Na przechadzkach się nie kończy - Wendzikowska o formę dba także praktykując jogę. Kadrem uwieczniającym jedną z sesji, pochwaliła się na Instragramie.

Na zdjęciu widzimy jak Wenedzikowska, rozłożywszy matę na plaży, wygina plecy w zgrabny łuk. "Perfekt", "Mega", "Niesamowite", "Super forma" - pisali fani w komentarzach.

Anna Wendzikowska: Joga i pole dance

Rzeczywiście, poza w której uwieczniono Wendzikowską robi wrażenie. I to tym większe, że elastyczne ciało jest efektem długiej, systematycznej pracy. Nie jest tajemnicą, że dziennikarka dba o formę, trenując pole dance oraz oddając się właśnie praktyce jogi. Ta ostatnia jest dla niej również sposobem na realizację duchowych potrzeb.

"Dla mnie joga i medytacja stały się podstawą życia w harmonii ze sobą i ze Światem.. przyniosły spokój, poczucie połączenia, poczucie sensu i szczęście.. krok po kroku nauczyłam się być w tu i teraz.. to wydaje się banalne, ale jest bardzo trudne.. wymaga ćwiczenia, ktoś ostatnio pięknie powiedział: to się nazywa yoga practice i meditation practice nie bez powodu.. trzeba praktykować, ćwiczyć, żeby się w tym doskonalić,  ale warto" - wyznała jakiś czas temu.

Anna Wendzikowska o wyjazdach: Trzeba tylko chcieć i się odważyć

Przy okazji wyjazdu na Karaiby Wendzikowska zorganizowała na Instagramie małe Q&A, w którym odpowiadała na pytania fanów, dotyczące podróżowania. W instagramowej relacji zdradziła m.in. szczegóły organizacji wyjazdów (zawsze podróżuje na własną rękę, nigdy z biurem podróży), robienia zdjęć (statyw, dron i kilka filtrów) i podróżowania z dziećmi. Część pytań dotyczyła też budżetu, jaki należy wygospodarować na egzotyczną wycieczkę. W tej kwestii Wendzikowska dała fanom małą radę:

"Przedział jest szeroki zapewne, ale żeby dać jakiś punkt odniesienia, bilet Londyn-Antigua kupiony trzy dni przed wylotem kosztował 1400 złotych, więc naprawdę można znaleźć korzystny 'deal'. Trzeba tylko chcieć i się odważyć" - napisała.

„Zdrowie na widelcu”: Ser pleśniowy. Kup najwyżej trzy dni przed podaniemPolsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas