Reklama

Reklama

Anna Wendzikowska zachwyciła stylizacją. Fani nie szczędzili komplementów!

Anna Wendzikowska należy do aktywnych użytkowników mediów społecznościowych. Dziennikarka na swoim instagramowym profilu właśnie opublikowała nowe ujęcie z pracy. Anna Wendzikowska postawiła na białą stylizację, która zdecydowanie przypadła do gustu internautom. Spójrzcie na to zdjęcie!

Anna Wendzikowska w mediach społecznościowych

Anna Wendzikowska jest aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie dzieli się swoją codziennością i odpowiada na pytania internautów. Na jej instagramowym profilu nie brakuje rodzinnych ujęć, a także zdjęć z pracy i wakacji.

Dziennikarka samotnie wychowuje dwie córki. Wspólnie z Kornelią i Antoniną chętnie podróżuje i zwiedza świat, a swoje wyprawy relacjonuje za pomocą mediów społecznościowych. 

Profil dziennikarki śledzi niemal 500 tys. osób. Anna Wendzikowska stara się być w stałym kontakcie z obserwatorami, dlatego też regularnie publikuje posty. 

Reklama

Anna Wendzikowska zachwyciła stylizacją

Tym razem Anna Wendzikowska opublikowała zdjęcie w białej stylizacji, do której dobrała kozaki do kolan w tym samym kolorze. Dziennikarka należy do grona najlepiej ubranych gwiazd, a fani nie kryją, że uwielbiają jej styl. 

Internauci nie mogli przejść obojętnie wobec nowego zdjęcia. Pod postem nie zabrakło komplementów. "Obłędnie wyglądasz", "Brak słów i ta figura, kreacja. Bogini Wendzikowska", "Zawsze styl i elegancja, nic dodać, nic ująć, super" - można przeczytać pod zdjęciem.

***

Zobacz także:

Tomasz Lis i Kinga Rusin: córka znanej pary pożegna się z posadą w "Przeglądzie Sportowym"?

Amber Heard zalała się łzami w sądzie. To już koniec zeznań

Na czas jubileuszu Elżbiety II Meghan i Harry znów dołączą do rodziny królewskiej

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy