Reklama

Reklama

Antek Królikowski u Wojewódzkiego i Kędzierskiego. "Nie wyszło mi małżeństwo i jest mi bardzo przykro"

Antoni Królikowski nie ma ostatnio dobrej passy. Głośne rozstanie z Joanną Opozdą, problemy z opieką nad maleńkim synkiem oraz nowy związek w świetle kamer i aparatów fotograficznych dają mu się we znaki. Najwidoczniej jednak aktor postanowił przerwać milczenie i chce podzielić się z fanami swoim punktem widzenia.

Antoni Królikowski i jego najsłynniejsze afery

Najpierw szybkim ślubem, a następnie rozstaniem Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy żył każdy, kto jest zainteresowany polskim show-biznesem. 

 Emocji w tej kwestii nie brakuje. Sekretny ślub, który szybko wyszedł na jaw, gdzie fotoreporterzy uwiecznili małżonków pod kościołem z nietęgimi minami, wzbudził sporo kontrowersji i dał początek plotkom o tym, że może w związku tych dwojga nie układało się najlepiej już od początku. 

Joanna Opozda i Antek Królikowski zbywali te plotki milczeniem lub delikatnymi komentarzami, że wszystko jest w najlepszym porządku. Niedługo potem okazało się, że aktorka jest w ciąży i niestety etap oczekiwania na maleństwo nie był dla niej szczęśliwy. 

W międzyczasie okazało się, że gwiazda ma poważne problemy ze swoim ojcem, który wygrażał bronią, a świadkiem zajścia był sam Antonii Królikowski. 

Reklama

Następnie, gdy Joanna Opozda doczekała się już narodzin synka, okazało się, że nie mogła już wtedy liczyć na wsparcie męża. W mediach huczało od plotek, że aktor porzucił żonę dla innej kobiety. 

Plotki, które okazały się być prawdą. Antek Królikowski w końcu się do nich odniesie?

Plotki okazały się być prawdziwe, a na oczach fanów rozgrywało się publiczne pranie brudów między Joanną Opozdą, a Antonim Królikowskim. 

Każde z nich przedstawiało swoje racje i swoją wizję zaistniałej sytuacji za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jednak emocje nieco opadły i wygląda na to, że Antonii Królikowski układa sobie życie na nowo u boku nowej partnerki. 

Za nimi już są pierwsze wspólne wakacje, a teraz aktor rzucił się w wir pracy. Plotki jednak nie cichną i wciąż można znaleźć różne komentarze odnoszące się do postawy Antka Królikowskiego względem Joanny Opozdy i ich wspólnego syna. 

Do tej pory Antek Królikowski rozprawiał się z Joanną Opozdą za pośrednictwem mediów społecznościowych, ale teraz jako gość w podcaście Wojewódzkiego i Kędzierskiego ma szansę opowiedzieć swoją wersję historii. Jak wykorzystał tę szansę?

Królikowski: Nie wyszło mi małżeństwo i jest mi bardzo przykro

W rozmowie z Wojewódzkim i Kędzierskim nie zabrakło oczywiście pytań o małżeństwo z Joanną Opozdą. Antonii Królikowski nie chciał wdawać się w osobiste szczegóły, powściągliwość uzasadniając toczącą się właśnie sprawą rozwodową. "Nie udało nam się utrzymać tego związku. Żałuję, że to wszystko wyszło na światło dzienne i zostało poddane publicznej debacie" - mówił.

"Nie wyszło mi małżeństwo i jest mi bardzo przykro" - powiedział.

Dodał również, że stara się nie dawać pretekstu do plotek ze względu na dobro swojego syna, Vincenta. O maluszku dużo się mówi również w kontekście podziału kosztów jego utrzymania pomiędzy rodziców. Na ten temat Królikowski wypowiada się krótko i stanowczo:  "Mój syn jest zabezpieczony przez komornika, który zajął oba me konta. Teraz może być z mamą i wierzę, że wszystko się ułoży" - powiedział. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Antek Królikowski | Joanna Opozda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy