Reklama

Reklama

Joanna Opozda prosi o pomoc. Jej synek bardzo cierpi

Joanna Opozda, aktorka znana z serialu "Barwy szczęścia" i była partnerka Antka Królikowskiego, z którym wciąż nie ma jeszcze rozwodu, przeżywa od kilku miesięcy trudne chwile. Stres związany z rozstaniem i samotne macierzyństwo dają się jej mocno we znaki, a problemów wciąż przybywa. Teraz Opozda zdradziła, że jej synek przechodzi ciężki czas i poprosiła fanów o pomoc.

Joanna Opozda i Antek Królikowski wzięli ślub zaledwie rok temu, ale ich małżeństwo przetrwało tylko kilka miesięcy. Jak się okazało, świeży małżonek dość szybko wdał się w romans z sąsiadką i przestał interesować się ciężarną żoną. Joanna Opozda musiała mierzyć się za to nie tylko ze zdradą ukochanego, ale także swoim  konfliktem z ojcem. 

Choć Joanna Opozda postanowiła odejść od niewiernego męża i zdecydowała się na samotne macierzyństwo, to o kłótniach między byłymi partnerami wciąż jest głośno. Ostatnio media obiegły zdjęcia aktora i jego mamy Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej sprzed jednego z z warszawskich kościołów, gdzie miał odbyć się chrzest małego Vincenta. Jak się jednak okazało, młoda mama odwołała uroczystość, bo bała się o bezpieczeństwo synka. Ponoć Antek zaprosił na chrzest ojca aktorki, który jeszcze niedawno miał strzelać do niej, jej siostry i matki przy próbie wejścia do mieszkania, w którym się zabarykadował. 

Sporo emocji budzi także sprawa alimentów - aktorka oskarża Królikowskiego, że miga się od łożenia na dziecko, a ten przekonuje, że regularnie zasila konto matki swojego synka sporymi kwotami. Wszystko wskazuje więc na to, że konflikt szybko nie ucichnie, a przed byłymi partnerami jeszcze długa droga do rozwodu i uporządkowania swoich relacji. 

Reklama

Teraz jednak Joanna Opozda skupia się na synku, tym bardziej, że mały Vincent przechodzi ostatnio trudne chwile. 

Zobacz również: Antek Królikowski zapowiada nowy projekt. Fani są przerażeni!

Joanna Opozda poprosiła o pomoc. Chodzi o jej małego synka!

Joanna Opozda nie ukrywa, że synek to jej oczko w głowie i każde najmniejsze odstępstwo od normy w jego zachowaniu bardzo ją stresuje. Teraz aktorka podzieliła się z fanami wiadomością, że od wielu nocy nie śpi, a jej synek bardzo cierpi. Okazało się bowiem, że Vincent zaczął ząbkować. 

- napisała, a fani natychmiast zasypali ją sprawdzonymi metodami na ząbkowanie. 

Myślicie, że aktorka skorzysta z tych rad?

Zobacz również:

Magdalena Stępień cierpi po śmierci synka. Zniknęła z Instagrama...
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Antek Królikowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy