Reklama

Reklama

Joanna Opozda oskarża, Antek Królikowski reaguje. Publiczna wojna nabiera rozpędu

Wojna pomiędzy Joanną Opozdą i Antkiem Królikowskim trwa. Aktor próbuje bronić się przed oskarżeniami swojej żony, ale aktorka wcale nie zamierza odpuścić. Naprzemiennie odbijają piłeczkę oskarżeń, pokazując kolejne screeny ich rozmów. Zdaje się, że publiczne, wzajemne zarzuty nabierają dopiero tempa.

Joanna Opozda i Antek Królikowski przed zawarciem związku małżeńskiego mieli na koncie jedno rozstanie. Wkrótce jednak zeszli się, a na jaw wyszło, że powitają na świecie wspólne dziecko. W sierpniu 2021 roku para wzięła ślub. Syn małżonków, Vincent, urodził się w lutym 2022 roku. Wtedy jednak Joanna Opozda i Antek Królikowski nie byli już razem. Teraz ich publiczna wojna nabiera rozpędu.

Zobacz również: Joanna Opozda mocno przeżyła ostatnie miesiące. Korzysta z pomocy psychoterapeuty

Reklama

Antek Królikowski i Joanna Opozda walczą na screeny

Temperatura sporu pomiędzy Antkiem Królikowskim i Joanną Opozdą rośnie z dnia na dzień. Małżonkowie wymieniają się oskarżeniami, publikując screeny wspólnych rozmów. Do batalii dołączają kolejne osoby, w tym między innymi matka Joanny Jarmołowicz, która na forum stwierdziła, iż Joanna Opozda nie zezwala mężowi na kontakty z synem. Aktorka natychmiast zabrała głos, podkreślając, aby nie wypowiadać się w tematach, o których nie ma się pojęcia.

Wkrótce po tym, niejako na dowód swoich słów, Joanna Opozda opublikowała screeny prywatnych rozmów z mężem. W nich przeczytać można między innymi, że Antek Królikowski nie dotrze na spotkanie z synem z powodu ogromnych korków.

Zobacz również: Joanna Opozda wraca do pracy. „Muszę zarabiać, żeby utrzymać rodzinę”

Antek Królikowski odpowiada Joannie Opoździe. Publikuje screeny przelewów

Aktor, postanawiając bronić się przed oskarżeniami żony, zdecydował się odpowiedzieć. Zamieścił w sieci dokumentację serii przelewów, które wykonywał na wspólne konto.

"Joanna mija się z prawdą, mówiąc, że nie płacę alimentów. Urządza prowokacje. Manipuluje opinią publiczną. Próbuje zniszczyć mnie i moich bliskich. Muszę reagować. Tym bardziej, że doskonale znam mechanizmy jakimi posługuje się matka mojego dziecka w medialnych sporach i wiem, że jest zdolna do wszystkiego. Co zresztą udowadniała niejednokrotnie. Mam tego dość. Nigdy nie zamierzałem uchylać się od odpowiedzialności za syna" - skomentował.

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz, dziennikarka Polsatu: "Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami"

"Zaczęłam dziękować Bogu, że nie jesteś już moim partnerem"

Joanna Opozda nie odniosła się do słów męża, dotyczących alimentów. Postanowiła jednak dokładnie podsumować jego zachowanie, jako ojca.

Dodała również, iż dysponuje kolejnymi wiadomościami oraz zdjęciami, jednak zostawi je odpowiednim organom, które potwierdzą ich wiarygodność.

Aktorka dodała, iż jest jej przykro z powodu "medialnego cyrku". "W obliczu stawiania mnie w jak najgorszym świetle, musiałam się bronić w jedyny znany Państwu Królikowskim sposób: publicznie" - zaznaczyła.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Antek Królikowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy