Reklama

Reklama

Antoni Pawlicki i jego rolnicza pasja

Antoni Pawlicki postanowił spróbować swoich sił w nowym zajęciu. Aktor od pewnego czasu działa w ramach rolniczej spółdzielni i zajmuje się ekologicznymi uprawami.

Trzeba przyznać, że to dość nietypowa pasja, jak na gwiazdę popularnych polskich filmów i seriali. Czym właściwie zajmuje się aktor? Jak sam przyznaje, dopiero uczy się rolniczego fachu, ale ma z tego mnóstwo frajdy.

Reklama

Pawlickiemu podoba się przede wszystkim świeże, niekonwencjonalne podejście do rolnictwa w stylu eko. Dla aktora to też szansa na oderwanie się od miejskiego zgiełku i oczyszczenie głowy.

Osoby pomagające w pracy spółdzielni liczą na to, że uda im się odczarować nieco obraz współczesnej wsi i uprawy roli.

Jakie cele stawia sobie Antoni Pawlicki? Jak podoba się wam aktor jako rolnik? Zobacz wideo!

***

#POMAGAMINTERIA

Na Farmie Życia w Więckowicach mieszka 10 osób z autyzmem. Żadna z nich nie jest samodzielna, wymagają wsparcia w codziennych czynnościach życiowych. Jeśli Farma nie przetrwa, alternatywą dla jej mieszkańców pozostaje szpital psychiatryczny, koniec czułej opieki, przywiązani pasami do łóżka stracą poczucie bezpieczeństwa, stracą swój dom. Możesz im pomóc! Sprawdź szczegóły >>

W ramach akcji naszego portalu #POMAGAMINTERIA łączymy tych, którzy potrzebują pomocy z tymi, którzy mogą jej udzielić. Znasz inicjatywę, która potrzebuje wsparcia? Masz możliwość pomagać, a nie wiesz komu? Wejdź na pomagam.interia.pl i wprawiaj z nami dobro w ruch!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje