Reklama

Reklama

Antonio Banderas wraca do szkoły

Antonio Banderas dołączył do grona studentów Central Saint Martins. Jak przyznał w jednym z wywiadów, od dawna myślał o projektowaniu ubrań, gdzie zatem zasięgać wiedzy w tej dziedzinie, jeśli nie na uniwersytecie, którego absolwentami są m.in. Stella McCartney.

- Projektowanie ubrań to coś, o czym myślałem od dłuższego czasu, a prawdopodobnie jedną z najlepszych szkół na świecie jest Central Saint Martins. Zatem, tak - mam zamiar rozpocząć studia na tym uniwersytecie - przyznał w brytyjskim programie telewizyjnym "Loose Women", Antonio Banderas.

Jak zapowiadał, tak zrobił, o czym poinformował swoich fanów na Instagramie. - Drugi tydzień kursu na uniwersytecie Central Saint Martins. Jest intensywnie, ekscytująco, poważnie a zarazem zabawnie - informował swoich fanów.

Jak podkreśla Jo Ortmans, rzecznik prasowy Central Saint Martins, aktor korzysta z krótkich kursów, które odbywają się przez cały rok i obejmują szereg zagadnień związanych z projektowaniem ubioru. Jak zdradza Ortmans plan zajęć, został tak skonstruowany, aby nie kolidował z innymi zajęciami i zobowiązaniami Banderasa. Dodał również, że swoją modową edukację gwiazdor zakończy przed rozpoczęciem roku akademickiego.

Reklama

Gwiazdor na razie nie zdradza, jak zamierza wykorzystać zdobytą w trakcie kursu wiedzę.


PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy