Artur Żmijewski na premierze "Sami swoi. Początek". Aktor zapozował z żoną

W czwartek 15 lutego odbyła się uroczysta premiera filmu "Sami swoi. Początek", na której nie mogło zabraknąć reżysera. Artur Żmijewski na czerwonym dywanie pojawił się wraz z żoną. Oboje postawili na klasyczną czerń.

Artur Żmijewski wraz z żoną wzbudzili niemałe zainteresowanie fotoreporterów
Artur Żmijewski wraz z żoną wzbudzili niemałe zainteresowanie fotoreporterówPawel Wodzynski/East NewsEast News

Premiera filmu "Sami swoi. Początek"

Opowiada on o czasach Kargulów i Pawlaków przed przesiedleniem z Kresów na Ziemie Odzyskane.

Akcja dzieje w 20-leciu międzywojennym. W obsadzie znalazł się m.in.  Adam Bobik, Karol Dziuba, Paulina Gałązka, Weronika Humaj, Zbigniew Zamachowski, Mirosław Baka, Wojciech Malajkat, a także Anna Dymna.

Czwartkowa premiera przyciągnęła tłumy gwiazd, a na czerwonym dywanie pojawili się nie tylko aktorzy. W kinie nie mogło zabraknąć Artura Żmijewskiego, który fotoreporterom zapozował wraz z żoną Pauliną Żmijewską. Aktor poślubił ukochaną w 1992 roku. Owocem ich związku jest trójka dzieci-  Ewa, Karol oraz Wiktor.

Artur Żmijewski wraz z żoną na premierze filmu „Sami swoi. Początek”

Reżyser wraz z żoną wzbudzili niemałe zainteresowanie fotoreporterów. Artur Żmijewski postawił na garnitur w nieco innym wydaniu. Zarówno marynarka, jak i koszula odznaczały się charakterystycznymi wzorami kontrastującymi ze sobą. W ten sposób całość nabrała oryginalnego charakteru.

W kinie nie mogło zabraknąć Artura Żmijewskiego, który fotoreporterom zapozował wraz z żoną Pauliną Żmijewską
W kinie nie mogło zabraknąć Artura Żmijewskiego, który fotoreporterom zapozował wraz z żoną Pauliną ŻmijewskąPawel Wodzynski/East NewsEast News

Paulina Żmijewska wybrała czarną sukienkę, która odznaczała się niebanalnym krojem. Odsłaniająca ramiona kreacja z charakterystyczną kokardą w talii okazała się strzałem w dziesiątkę. Żona aktora dobrała do tego czarne kozaki na obcasie. Cała stylizacja prezentowała się niezwykle stylowo.

Paulina Żmijewska postawiła na rozpuszczone włosy, a w kwestii makijażu zdecydowała się na delikatne podkreślenie urody. Na jej powiekach pojawiły się jasne cienie. Spojrzenie podkreśliły długie rzęsy, a usta zostały muśnięte delikatną pomadką.

***

Wojciech Mann u Alicji Resich. W programie "5-10-15" mógł być tylko jako anonimowy głosINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas