Reklama

Ashley Graham pokazała zdjęcie z synkiem

Modelka Ashley Graham niedawno została mamą. Jak wiele gwiazd, tak i ona relacjonuje swoje pierwsze tygodnie macierzyństwa na Instagramie. Zdjęcia Ashley w niczym jednak nie przypominają słodkich, wyidealizowanych fotek, publikowanych zwykle przez gwiazdy.

32-letnia modelka plus size kilka tygodni temu została mamą małego Isaaca. Od tego czasu chętnie dzieli się zdjęciami, na których pokazuje, jak upływają jej pierwsze tygodnie w nowej roli.

Fotki te często wywołują spore poruszenie. Ostatnio fani szeroko komentowali zdjęcie brzucha Ashley, na którym wyraźnie widać pociążowe rozstępy. Teraz zaś modelka pochwaliła się zdjęciem, na którym karmi synka piersią. Nie byłoby w tym pewnie nic dziwnego, gdyby nie fakt że scena nie została w żaden sposób upiększona. Ashley siedzi na łóżku wpatrzona w telefon, podczas gdy syn leży na jej kolanach. "Wielozadaniowa niedziela" - skomentowała krótko zdjęcie modelka.

Reklama

Choć pod zdjęciem pojawiły się negatywne komentarze (jedna z instagramerek oceniła scenkę jako "smutną"), są one w mniejszości. Większość fanów chwali Ashley za otwartość i naturalność.INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy