Reklama

Reklama

Ashley Judd spotkała się z mężczyzną, który ją zgwałcił!

Ashley Judd ujawniła przed kilkoma laty, że w przeszłości trzykrotnie padła ofiarą gwałtu. W najnowszym wywiadzie aktorka wyznała, że zdecydowała się na nietypowy krok - spotkała się ze swoim dawnym oprawcą. "Odbyliśmy rozmowę o sprawiedliwości naprawczej" - zdradziła Ashley Judd i dodała, że ta rozmowa pomogła jej przepracować traumę.

W 2019 roku Ashley Judd zdobyła się na osobiste wyznanie. Aktorka znana z takich produkcji, jak "Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner" czy "Bez przedawnienia", podczas panelu dyskusyjnego zorganizowanego w ramach wydarzenia "Women in the World Summit" ujawniła, że została w przeszłości trzykrotnie zgwałcona. Wskutek jednej z napaści gwiazda zaszła w ciążę. Judd podkreśliła, że jej historia stanowi doskonały argument przemawiający za powszechnym dostępem do aborcji. 

 - zaznaczyła wówczas gorzko aktorka.

Zobacz również: Kasia Cichopek nie żywi urazy do Hakiela, a nawet jest mu wdzięczna! 

Reklama

Ashley Judd spotkała się ze swoim gwałcicielem. Oto, co zdradziła!

Teraz, goszcząc w podcaście "Healing With David Kessler", Ashley Judd opowiedziała o tym, jak poradziła sobie z traumą spowodowaną gwałtami.

 - wyznała gwiazda. I dodała, że zastosowała dość drastyczną metodę. Postanowiła bowiem skonfrontować się z mężczyzną, który zgwałcił ją w 1999 roku.

 - zaznaczyła aktorka. 

Personaliów gwałciciela nie ujawniła.

Ashley Judd była też jedną z pierwszych osób, które oskarżyły publicznie Harveya Weinsteina o molestowanie seksualne. Zapytana o to, jakiej rady udzieliła jej matka, nieżyjąca już piosenkarka Naomi Judd, gdy wciąż zastanawiała się nad ujawnieniem nadużyć Weinsteina, gwiazda odparła: 

Skompromitowany założyciel wytwórni Miramax został skazany za liczne gwałty i napaści na tle seksualnym. Odsiaduje on obecnie wyrok 23 lat pozbawienia wolności.

Zobacz również:

Wiśniewski oskarża Prokopa. Twierdzi, że ma świadków!

 


PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Ashley Judd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy