Bar Rafaeli znowu została mamą. Ale tempo!

Bar Rafaeli jest jedną z najbardziej znanych i najlepiej zarabiających modelek. Ostatnio powitała na świecie kolejnego potomka!

Bar Rafaeli jest mamą trójki dzieci
Bar Rafaeli jest mamą trójki dzieciKADENAPIXEast News

Rafaeli po raz pierwszy wzięła udział w reklamie, gdy miała... osiem miesięcy! Kontrakt z agencją modelek podpisała jako piętnastolatka. Brała udział w niezliczonej ilości sesji zdjęciowych dla najlepszych marek, reklamowała dom mody Chanel czy perfumy Guerlain. W 2012 roku przypadł jej w udziale tytuł "najseksowniejszej kobiety na świecie".

Chwilę po uzyskaniu pełnoletności, Rafaeli wyszła za przyjaciela rodziny - Arika Weinsteina. W jej rodzinnym Izraelu tę decyzję odebrano jako ucieczkę przed obowiązkową służbą wojskową. Małżeństwo przetrwało zaledwie dwa lata. Od 2005 do 2011 roku (z półroczną przerwą) modelka była związana z Leonardo DiCaprio.

W 2015 roku Bar wyszła za biznesmena Adi’ego Ezrę. Pierwszą córkę - Liv - Rafaeli urodziła w sierpniu 2016 roku. 14 miesięcy później na świat przyszła kolejna dziewczynka - Elle. Teraz zaś 34-latka doczekała się synka.

Na swoim instagramowym profilu dumna modelka napisała: "Trójka dzieci w trzy i pół roku. Życie jest piękne".

Gratulujemy i całej rodzinie życzymy dużo zdrowia!

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas