Reklama

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan: podzieliła się z fanami smutną wiadomością

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorek. Popularność przyniósł jej udział w reklamach sieci komórkowej.

31-latka jest absolwentką krakowskiego PWST. Mogliśmy oglądać ją m.in. w telenoweli "M jak miłość", "Wkręconych 2", "Dzień dobry, kocham cię!", "Narzeczonym na niby" i serialu "W rytmie serca".

Aktorka świetnie odnajduje się także jaki prowadząca programy telewizyjne (np. "Kocham Cię, Polsko!" czy "The Voice of Poland").

Prywatnie jest żoną muzyka Rafała Szatana i mamą sześcioletniej Hani. Zmaga się z boreliozą.

Ostatnio Basia bardzo zasmuciła swoich fanów. Wszystko za sprawą przykrego komunikatu, który zdecydowała się opublikować na Instagramie.

Reklama

Do tej pory aktorka zamieszczała mnóstwo zdjęć w mediach społecznościowych. Niejednokrotnie spotkała ją krytyka ze strony obserwujących, którzy zarzucali jej chociażby, że odsłania zbyt dużo ciała.

Teraz Kurdej-Szatan postanowiła zawiesić działalność na Instagramie. "Wybaczcie, ale wyłączam się na jakiś czas... Trzymajcie się" (pis. org.) - napisała.

Komentujący wykazali się dużą wyrozumiałością. "Udanego wyłączania Kochana", "Będziemy bardzo tęsknić, każdy ma prawo do odpoczynku w ciszy", "Trzymaj się i odpoczywaj i wracaj z nową energią tutaj do nas" czy "Odpocznij sobie. Każdy zasługuje na chwilę odpoczynku" - pisali.

Będziecie tęsknić za Basią?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej-Szatan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy