Reklama

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan wyznała prawdę o swoim małżeństwie

Barbara Kurdej w 2011 roku poślubiła Rafała Szatana. Rok później na świat przyszła ich córka Hania. Ostatnio dużo mówiło się o kryzysie w małżeństwie aktorów.

Kurdej-Szatan jest absolwentką PWST w Krakowie, jednak to udział w reklamie telewizyjnej przyniósł jej ogromną popularność. Dziś 34-letnia blondynka nie musi martwić się o pracę - gra w serialach i filmach, a także bierze udział w programach telewizyjnych.

Mogliśmy oglądać ją m.in. w "M jak miłość", "Dzień dobry, kocham cię!", "W rytmie serca", "Pech to nie grzech" czy "Narzeczonym na niby". Przez kilka lat pani Barbara była związana z Telewizją Polską, gdzie prowadziła m.in. programy "Kocham cię, Polsko!", "Dance, dance, dance" czy "The Voice of Poland".

Reklama

Aktualnie Kurdej-Szatan bierze udział w polsatowskim show "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Co ciekawe, w rywalizacji wziął też udział mąż aktorki - Rafał, który z wykształcenia jest piosenkarzem, występującym na co dzień w Gliwickim Teatrze Muzycznym. On pożegnał się już programem, ale pani Barbara wciąż ma szansę na finał, a nawet na zwycięstwo.

Przy okazji wspólnych występów w "Tańcu z gwiazdami" pojawiło się sporo plotek o domniemanym kryzysie w związku Szatanów. Emocje podgrzewał fakt, że w ósmej edycji doszło do rozstania Beaty Tadli i Jarosława Kreta...

Wszystko wskazuje jednak na to, że o rozwodzie nie może być mowy. Na instagramowym profilu Kurdej-Szatan pojawiły się bowiem ostatnio dwa romantyczne zdjęcia z mężem.

W komentarzach nie zabrakło zaś komplementów od zachwyconych fanów. "Gołąbeczki", "Moje szatanki nareszcie się pokazali. Super" czy "Jesteście wspaniali" - pisali.

A wy co myślicie o małżeństwie Szatanów? Faktycznie są tak świetnie dobrani?


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje