Reklama

Reklama

Baron podsumował Sandrę Kubicką. Ale słowa!

Baron i Sandra Kubicka od jakiegoś czasu są parą. Zakochani na początku związku stronili od mediów. Chcieli jak najdłużej utrzymać relację w tajemnicy. W połowie października obie strony potwierdziły łączące ich uczucie. Od tego czasu Sandra Kubicka i Baron nie stronią od wspólnych zdjęć. Muzyk zdradził, czy mimo licznych obowiązków zawodowych znajdują wystarczająco dużo czasu dla siebie.

Baron i Sandra Kubicka tworzą zgrany duet

Baron i Sandra Kubicka są parą już od kilku miesięcy. Modelka oficjalnie potwierdziła związek, publikując na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z muzykiem. "Tak wygląda szczęście, przyjaźń, radość, pasja, spokój, miłość" - zaznaczyła we wpisie. W komentarzach nie brakowało gratulacji znajomych i fanów.

Baron przed związkiem z Sandrą Kubicką spotykał się z wieloma  kobietami z polskiego show-biznesu, między innymi z Julią Wieniawą, Blanką Lipińską oraz Aleksandrą Szwed.  Jak widać, dopiero u boku modelki odnalazł szczęście. Para chętnie dzieli się w mediach społecznościowych swoją codziennością. Od czasu oficjalnego potwierdzenia relacji na Instagramowych profilach tych dwoje pojawiło się wiele wspólnych zdjęć i filmów.

Reklama

Baron zachwyca się piękną partnerką

Baron w rozmowie z  portalem  Jastrząb Post zdradził, jak wygląda jego związek z piękną modelką.  Zaznaczył, że Sandra bardzo go  wspiera i pomaga mu podczas tworzenia marki odzieżowej. Muzyk docenia zaangażowanie swojej dziewczyny i nie pozostaje jej dłuży. Jeśli tylko pojawia się taka możliwość, doradza jej w kwestiach związanych z marką spożywczą.

Jak się okazuje, mimo że grafiki Barona i Sandry Kubickiej są bardzo napięte, ponieważ zarówno jedna, jak i druga strona bierze udział w wielu projektach, para stara się jak najwięcej czasu spędzać razem. W rozmowie z Jastrząb Post Baron zaznaczył, że nie wie jeszcze, jak spędzi zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Na razie bowiem skupia się na teraźniejszości.

***
Przeczytaj również:

"House of Gucci": Karolina Pisarek w seksownej stylizacji na premierze filmu

Nie daj się oszukać w Black Friday i Cyber Monday. UOKiK przestrzega

Fryzury z PRL-u: Powinniśmy do nich wrócić, czy o nich zapomnieć?

Zobacz również: 
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka | baron

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy