Reklama

Barron Trump bardzo się zmienił

Barron Trump raczej stroni od rozgłosu i publicznych wystąpień. Jego rodzice wielokrotnie podkreślali, że zależy im, by miał spokojne dzieciństwo.

Nie jest to takie łatwe - wszak ojciec Barrona, Donald, w styczniu 2017 roku został prezydentem Stanów Zjednoczonych. Jego konserwatywne budzą powszechne kontrowersje. Matka Barrona i Pierwsza Dama - Melania - jest trzecią żoną polityka.

Trump z pierwszego małżeństwa ma troje dzieci (w tym Ivankę, która angażuje się w politykę i czynnie pomaga ojcu). Z drugiego związku ma córkę Tiffany (ur. 1993 roku). Barron jest jedynym wspólnym dzieckiem Donalda i Melanii.

Chłopiec urodził się w 2006 roku, ma więc niespełna 13 lat. Kiedy pojawiał się u boku rodziców w trakcie kampanii prezydenckiej, Internauci nie mieli dla niego litości. Pisali, że wygląda groźnie lub, wręcz przeciwnie, na bardzo nieszczęśliwego. Insynuowali też autyzm.

Reklama

Choć od tego czasu minęły dopiero dwa lata, Barron bardzo się zmienił! Przede wszystkim urósł na tyle, że jest już wyższy od ojca. Wydaje się też być spokojniejszy i pewniejszy siebie.

Zobaczcie jego najnowsze zdjęcia! 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Donald Trump | Melania Trump
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama