Reklama

Bartosz Żukowski apeluje do fanów! Oto, co robi teraz Walduś z "Kiepskich"

Bartosz Żukowski, aktor który popularność zdobył za sprawą roli w serialu "Świat według Kiepskich" zwrócił się do fanów z nietypową prośbą. Gwiazdor zaangażował się w akcję ratowania psów i prosi obserwatorów o pomoc!

Bartosz Żukowski znany jest głównie z roli Waldusia w kultowym już serialu "Świat według Kiepskich". Aktor grał w nim, z przerwami, przez ponad dwie dekady, ale regularnie pojawiał się także w teatrze i filmach takich jak np. "Pierwszy milion", "Gorący temat" czy "Hel". 

W czerwcu 2022 roku telewizja Polsat poinformowała o zakończeniu produkcji "Kiepskich", a aktor rozpoczął pracę na planie serialu „Święty”.

Nie wszyscy wiedzą jednak, że aktorstwo nie jest wcale jedynym zajęciem 47-letniego Żukowskiego. Aktor od wielu lat aktywnie działa bowiem na rzecz zwierząt, a teraz wystosował do fanów przejmujący apel!

Zobacz również: Katarzyna Cichopek przyjmie kolejną ofertę TVP?

Bartosz Żukowski apeluje do fanów! "Każde wsparcie jest potrzebne"

Bartosz Żukowski poinformował na Instagramie, że wziął udział w likwidacji hodowli nowofundlandów, w której psy miały „żyć i umierać w skandalicznych warunkach", a później być zakopywane w ogrodzie! 

Reklama

– zrelacjonował Żukowski, prosząc o wsparcie na rzecz uratowanych zwierząt.

Zobacz również: 

Sebastian Fabijański ma nową dziewczynę? Oto, co wyjawił! 
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy