Bartosz Żukowski apeluje do fanów! Oto, co robi teraz Walduś z "Kiepskich"

Bartosz Żukowski, aktor który popularność zdobył za sprawą roli w serialu "Świat według Kiepskich" zwrócił się do fanów z nietypową prośbą. Gwiazdor zaangażował się w akcję ratowania psów i prosi obserwatorów o pomoc!

Bartosz Żukowski od lat wspiera zwierzęta
Bartosz Żukowski od lat wspiera zwierzęta TRICOLORS/East News

W czerwcu 2022 roku telewizja Polsat poinformowała o zakończeniu produkcji "Kiepskich", a aktor rozpoczął pracę na planie serialu „Święty”.

Nie wszyscy wiedzą jednak, że aktorstwo nie jest wcale jedynym zajęciem 47-letniego Żukowskiego. Aktor od wielu lat aktywnie działa bowiem na rzecz zwierząt, a teraz wystosował do fanów przejmujący apel!

Bartosz Żukowski apeluje do fanów! "Każde wsparcie jest potrzebne"

Bartosz Żukowski poinformował na Instagramie, że wziął udział w likwidacji hodowli nowofundlandów, w której psy miały „żyć i umierać w skandalicznych warunkach", a później być zakopywane w ogrodzie!

Znajomi i nieznajomi, uczestniczyłem w tej interwencji i wiozę teraz te psiaki do Warszawy. Wszystkie wymagają ogromnego nakładu pracy i środków. Od żywności i spokojnego, bezpiecznego schronienia począwszy, poprzez szeroką diagnostykę, leczenie farmakologiczne, operacyjne i specjalne zalecenia dotyczące odżywiania, kąpiele i golenie, aż po przygotowanie ich do kontaktu z człowiekiem i znalezienie odpowiedzialnych opiekunów. Wszystko to generować będzie ogromne koszty i każde wsparcie jest potrzebne. Liczę na wasze wrażliwe umysły i w ich imieniu proszę o wpłaty

– zrelacjonował Żukowski, prosząc o wsparcie na rzecz uratowanych zwierząt.

Zobacz również: 

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 45: Anna ŚwiątczakINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas