Bella Hadid pochwaliła się śmiałym zdjęciem

Choć spośród sióstr Hadid to Gigi ostatnio króluje na okładkach tabloidów, Bella również dzielnie walczy o zainteresowanie fanów. Niedawno zaprezentowała się w na Instagramie w dość śmiałej stylizacji.

Bella Hadid jest bardzo aktywna na Instagramie
Bella Hadid jest bardzo aktywna na InstagramieIMP FEATURES/East NewsEast News

W ubiegłym tygodniu w mediach pojawiła się informacja o ciąży Gigi Hadid. 25-letnia modelka jest już w piątym miesiącu ciąży, a ojcem dziecka jest jej partner, Zayn Malik. Sama modelka zwlekała z potwierdzeniem rewelacji, aż wreszcie wątpliwości rozwiała jej matka, Yolanda Hadid wyznając, że rzeczywiście, wkrótce zostanie babcią. "Cały czas jestem w szoku, że nasz mały sekret wyciekł do prasy. Oczywiście, jestem też podekscytowana", cytuje Yolandę "Daily Mail".

Z uwagi na epidemię koronawirusa Gigi czas ciąży spędza w domowym zaciszu. Towarzyszy jej tam siostra, Bella. Modelki, jak można wnioskować z Instagrama, umilają sobie czas robieniem zdjęć i pokazywaniem się fanom w ciekawych, czasem dość śmiałych stylizacjach.

Jednym z takich zdjęć podzieliła się ostatnio Bella. 23-letnia modelka pozuje na nim w odsłaniającej biust koszuli, kolorowych legginsach i starannym makijażu. "Farmerka z sąsiedztwa", napisała pod zdjęciem.

"Anioł", "Piękna", "Cała bella", pisali fani w komentarzach.

***

#POMAGAMINTERIA

Na Farmie Życia w Więckowicach mieszka 10 osób z autyzmem. Żadna z nich nie jest samodzielna, wymagają wsparcia w codziennych czynnościach życiowych. Jeśli Farma nie przetrwa, alternatywą dla jej mieszkańców pozostaje szpital psychiatryczny, koniec czułej opieki, przywiązani pasami do łóżka stracą poczucie bezpieczeństwa, stracą swój dom. Możesz im pomóc! Sprawdź szczegóły >>

W ramach akcji naszego portalu #POMAGAMINTERIA łączymy tych, którzy potrzebują pomocy z tymi, którzy mogą jej udzielić. Znasz inicjatywę, która potrzebuje wsparcia? Masz możliwość pomagać, a nie wiesz komu? Wejdź na pomagam.interia.pl i wprawiaj z nami dobro w ruch!

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas