Bella Hadid pozuje do zdjęć przed domem

Bella Hadid jest jedną z najbardziej znanych modelek na świecie. Jej instagramowy profil obserwuje w tym momencie 31,6 mln użytkowników!

Bella Hadid jest bardzo aktywna na Instagramie
Bella Hadid jest bardzo aktywna na InstagramieIMP FEATURES/East NewsEast News

Hadid ma zaledwie 23 lata i już ugruntowaną pozycję w świecie mody. Ponadto fortunę zbija właśnie na działalności w mediach społecznościowych - modelkę chcą naśladować miliony dziewczyn na całym świecie, w związku z czym reklamowane przez nią ubrania czy kosmetyki wyprzedają się na pniu.

Modelka bierze udział w pokazach najlepszych domów mody (m.in. Marc Jacobs, Balmain czy Chanel). Jej zdjęcia pojawiają się z kolei w branżowych magazynach i na okładkach. Bella jest ambasadorką Diora i Bulgari.

Obecnie, z powodu pandemii koronawirusa, Hadid spędza czas przede wszystkim w domowym zaciszu. Nie oznacza to jednak, że nie korzysta z pięknej pogody.

Ostatnio na swoim instagramowym profilu zamieściła zdjęcia w brązowym bikini i żółtej chuście. Seksowne fotografie, na których Bella pochwaliła się perfekcyjną sylwetką, zrobiono prawdopodobnie przed jej domem.

Fani modelki oczywiście nie żałowali jej komplementów - wielu pisało, że Hadid jest perfekcyjna i nikt nie może z nią konkurować.

A wy co myślicie o letniej sesji Belli? Faktycznie robi piorunujące wrażenie?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas