Reklama

Bella Hadid "zawsze będzie kochała The Weekend"

20-letnia modelka i 26-letni piosenkarz - którego prawdziwe imię to Abel Tesfaye - rozstali się w listopadzie z powodu niezgodnych grafików i zabieganego trybu życia i Bella przyznała, że nadal próbuje poradzić sobie z tą zmianą.

W rozmowie z Teen Vogue powiedziała: - To było moje pierwsze rozstanie... i do tego tak publiczne. Osobie obserwującej wszystko z zewnątrz może się wydawać, że dobrze sobie z tym poradziłam, ale wszystko zazwyczaj dzieje się w sercu i zawsze bardzo mocno się to przeżywa. Przez jakiś czas będzie mi ciężko. Miłość boli, ale trzeba przez to przejść. Zawsze będę go szanować i zawsze będę go kochać. Czasami smucę się z tego powodu, czy też chcę inaczej do tego podejść, ale koniec końców nie chce się palić mostów, nad budową których tak ciężko się pracowało.

Reklama

Aczkolwiek, The Weeknd pozbierał się już po rozstaniu i spotyka się teraz z Seleną Gomez.

Jak donosi źródło: - On naprawdę ją lubi. Piszą do siebie codziennie. Ich związek jest naprawdę bardzo seksowny i pełen flirtu. Bardzo dużo sią śmieją i lubią wzajemnie swoje osobowości.

Selena jest podobno "szczęśliwa" ze swoim nowym partnerem, ponieważ dzięki niemu "czuje się bezpiecznie".

Jak donosi źródło: - Ona jest szczęśliwa i chce się tym podzielić ze światem.

- Dzięki Abelowi czuje się bezpiecznie i nie ma nic do ukrycia. Selena naprawdę szybko wkłada całą siebie w relacje z ludźmi i tak właśnie jest też z The Weekend.

- Ona uważa, że jest uroczy i jest naprawdę zachwycona jego osobą.


Bang Showbiz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy