Bestsellery Empiku 2021: Magdalena Boczarska wyglądała obłędnie!

Gala Bestsellery Empiku 2021 już za nami. Wśród wielu gwiazd, które wczorajszego wieczoru pojawiły się na czerwonym dywanie była również Magdalena Boczarska. Aktorka na tę okazję wybrała odważną stylizację – odsłoniła plecy i pokazała dekolt. Kreacja zrobiła wrażenie na internautach. Magdalena Boczarska wyglądała niezwykle szykowanie!

Podczas Gali Bestsellery Empiku 2021 Magdalena Boczarska prezentowała się niezwykle kobieco
Podczas Gali Bestsellery Empiku 2021 Magdalena Boczarska prezentowała się niezwykle kobieco VIPHOTO/East NewsEast News

Gala Bestsellery Empiku 2021, która miała miejsce wczorajszego wieczoru, była wyczekiwanym przez wiele gwiazd wydarzeniem. W trakcie uroczystości przyznano nagrody artystom i autorom najchętniej kupowanych książek. Na czerwonym dywanie pojawili się zarówno celebryci, jak i przedstawiciele świata kultury. Gwiazdy prezentowały się niezwykle odświętnie.

Magdalena Boczarska podczas Gali Bestsellery Empiku 2021

Jedną z gwiazd, która wzięła udział w wydarzeniu była Magdalena Boczarska. Aktorka została zaproszona, by wręczyć wyróżnienie Janowi Holoubkowi - reżyserowi filmu "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Boczarska zagrała w nim rolę mamy głównego bohatera, Teresę Klemańską.

Magdalena Boczarska w czasie przemówienia porównała polskie kino do kobiety. Zaznaczyła, że potrafi być ono refleksyjne i wzruszająca, jednak umie także bawić. "Filmy czasami potrafią być tylko i aż rozrywką, czasami zmuszają nas do przemyśleń, wzruszają, zostawiają jakiś ślad, dają refleksję i portretują rzeczywistość" - zaznaczyła, wręczając nagrodę Janowi Holoubkowi.

Magdalena Boczarska podczas Gali Bestsellery Empiku 2021
Magdalena Boczarska podczas Gali Bestsellery Empiku 2021 VIPHOTO/East NewsEast News

Magdalena Boczarska olśniła stylizacją! Co założyła?

Podczas Gali Bestsellery Empiku 2021 Magdalena Boczarska prezentowała się niezwykle kobieco. Gwiazda zazwyczaj wybiera zachowawcze stylizacje, tym razem postanowiła odsłonić plecy.  Aktorka postawiła na zestaw składający się z aksamitnej kamizelki oraz luźnych, oversizowych spodni. Kreację uzupełniały buty - klasyczne szpilki w czarnym kolorze. Uwagę przykuwał także duży, złoty naszyjnik w kształcie krzyża.

43-latka rzadko eksperymentuje z fryzurą. Tym razem postawiła na gładkie zaczesanie. Rozświetlony makijaż sprawiał, że Magdalena Boczarska wyglądała niezwykle promiennie.

Magdalena Boczarska w czasie przemówienia porównała polskie kino do kobiety
Magdalena Boczarska w czasie przemówienia porównała polskie kino do kobiety VIPHOTO/East NewsEast News

***

„Instrukcja kochania”Czwórka
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas