Reklama

Reklama

Bestsellery z gwiazdami

Czego Jay-Z się nie dotknie, od razu zamienia się w złoto. Razem z żoną, piosenkarką Beyoncé Knowles, stanowią jedną z najbogatszych par Ameryki.

Jay - Z przyznał, że handlował narkotykami


"Nie jestem biznesmenem, jestem biznesem", napisał w swojej autobiografii pt. "Odkodowany" raper Jay-Z. Shawn Corey Carter (42), znany na całym świecie jako mąż piosenkarki Beyoncé Knowles (30), ma smykałkę do interesów. Po pierwsze, w książce o sobie ujawnił mnóstwo poruszających wspomnień: o tym, jak wychowywał się w biedzie, uczestniczył w strzelaninach, a nawet... pośredniczył w handlu narkotykami.
Po drugie, zaplanował dla swojego dzieła bardzo nietypową promocję. Poszczególne strony książki zostały rozmieszczone w setkach miejsc na terenie kilku miast Stanów. Fragmenty biografii można było znaleźć np. na dnie basenu albo w zaparkowanym samochodzie. Beyoncé jest dumna z męża. Książka sprzedała się świetnie!

Kasia ruszyła do walki z cellulitem


"Z cellulitem można wygrać. Wystarczy 10 minut dziennie" - przekonuje na podstawie własnych doświadczeń w książce "Sexy mama" Kasia Cichopek (29). Wydała ją rok po urodzeniu synka Adasia. Byli tacy (zwłaszcza internauci!), którzy kpili z gwiazdy i ironicznie zaczęli ją tytułować "sexy mamą".
Ale stacja Polsat Café uwierzyła w potencjał poradnika i nakręciła na jego podstawie program z Kasią w roli głównej. Nowy przydomek na dobre przylgnął do Kasi, ale ona i tak ponoć planuje wydanie kolejnej książki...

Książka o Oprah zdemaskowała jej kłamstwa


Oprah Winfery (57) to oszustka, a jej historie o tym, że była molestowana i żyła w biedzie, są wyssane z palca! Do takiego wniosku doszła Kitty Kelley, dziennikarka śledcza, która prześwietliła życie amerykańskiej królowej talk-shows. W książce "Oprah: Biografia" odmalowała zupełnie inny obraz telewizyjnej gwiazdy niż ten, który znany jest opinii publicznej z relacji Oprah.
Wydana w 2010 roku biografia wstrząsnęła Ameryką. Dlaczego gwiazda kłamała? "Prawda jest nudna, a ludzie chcą od niej słyszeć takie historie" - tłumaczy w książce kuzynka Oprah, Katherine.

"Mam coś dla ciebie, powiedział bez zbędnej kurtuazji, podając mi przez stół niedużą papierową torebkę od perfum Armani". Tak Weronika Marczuk (40) wspomina spotkanie z agentem Tomkiem na chwilę przed zatrzymaniem jej przez CBA w 2009 roku. Ówczesna jurorka YCD trafiła do aresztu. Dwa lata później oczyszczono ją z zarzutów, ale skandal przerwał jej telewizyjną karierę. W książce "Chcę być jak agent" wyznała, że agenta, który planował ją skompromitować, traktowała jak bliskiego przyjaciela. "Myślisz o tym, Tomku?" - napisała Weronika.

Brat Madonny obnażył jej skąpstwo


"Życie z moją siostrą Madonną" napisał brat królowej popu, Christopher Ciccone. Książka podzieliła jej fanów. "Chodzi mu tylko o pieniądze. Jak mógł tak zdradzić siostrę?" - pytają oburzeni wielbiciele piosenkarki. Brat gwiazdy twierdzi, że napisał jej biografię głównie w celach terapeutycznych po tym, jak "ocierał na kolanach pot z jej nagiego ciała" jako jej garderobiany na koncertach. Piosenkarka ponoć nie chciała mu płacić i upokarzała go przy innych współpracownikach!
Historia życia Madonny (53) i jej brata weszła do sprzedaży w lipcu 2008 roku i natychmiast trafiła na listy bestsellerów księgarni Amazon.

Kinga pokazała, jak żyć po zdradzie


Literacki debiut Kingi Rusin (40) stał się absolutnym hitem wydawniczym. Książka "Co z tym życiem?" sprzedała się w liczbie niemal 100 tys. egzemplarzy! Gwiazda TVN i psychoterapeutka Małgorzata Ohme przez dwa lata spotykały się, by rozmawiać o miłości, zdradzie i trudnych życiowych wyborach. W listopadzie 2010 roku zapis tych spotkań trafił do księgarń.

Wiele osób sięgnęło po książkę, by dowiedzieć się, dlaczego tak naprawdę dziennikarka rozwiodła się z Tomaszem Lisem. "Nie jest to książka o moim nieudanym małżeństwie i ci, którzy się tego spodziewali, będą rozczarowani", komentowała głośno Kinga. I dodawała: "Ja wiem, jak się czuje człowiek odrzucony, opuszczony i to, czy jestem znana, czy nie, nie ma absolutnie nic do rzeczy".

Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 7 listopada!

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy