Reklama

Reklama

Blake Lively przeszła drastyczną metamorfozę

Pochodząca z aktorskiej rodziny Blake Lively zdobyła sympatię widzów na całym świecie rolą w serialu „Plotkara”. Po emisji pierwszego sezonu każda nastolatka w Ameryce chciała wyglądać dokładnie tak jak Serena, w którą wcieliła się Blake.

Rola przyniosła aktorce nie tylko popularność, ale także całą masę nagród. Od tej pory Lively regularnie grywa w hollywoodzkich produkcjach. Jej talent i urodę docenił również Woody Allen i obsadził w "Śmietance towarzyskiej".

Prywatnie Blake jest związana z jednym z najprzystojniejszych i najzdolniejszych aktorów pokolenia 40-latków: Ryanem Reynoldsem. Para ma dwie córki.

Ambitna aktorka jest właśnie w trakcie mierzenia się z nie lada wyzwaniem. Przebywa obecnie w Dublinie, gdzie kręci film pt. "The Rhythm Section". Piękna gwiazda dla roli musiała zmienić się nie do poznania. Na zdjęciach z planu możemy zobaczyć, że musiała przeistoczyć się w bezdomną.

Reklama

Próżno na jej twarzy szukać makijażu - chyba, że mowa o charakteryzacji, by wyglądała na starszą i bardzo zmęczoną. Nie ma też śladu po długich włosach Lively. Zastąpiła je krótka, potargana fryzura.

Patrząc na tak drastyczną metamorfozę, jesteśmy bardzo ciekawe efektu końcowego w postaci filmu. Wybierzecie się na premierę?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Blake Lively

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje