Bohosiewicz zaprezentowała stylizację na wieczór

Maja Bohosiewicz - aktorka, a od dwóch lat również właścicielka marki odzieżowej "Le Collet", aktywnie prowadzi profil na Instagramie. Tam dzieli się z fanami wydarzeniami z codziennego życia, ale również pokazuje swoje modne stylizacje.

Maja Bohosiewicz od 2018 roku jest właścicielką marki odzieżowej
Maja Bohosiewicz od 2018 roku jest właścicielką marki odzieżowejMateusz JagielskiEast News

Bohosiewicz w mediach społecznościowych niejednokrotnie dała do zrozumienia, że ma do siebie dystans - tak było i tym razem. Kilka dni temu opublikowała zdjęcie wieczorowej stylizacji, zrobione w luksusowym wnętrzu.

Aktorka ma na sobie długą, białą koszulę z paskiem oraz eleganckie szpilki, w ręku zaś trzyma modną kopertówkę. Idealnie wpasowuje się w aktualne trendy! Poza tym, że Maja wygląda na zdjęciu olśniewająco, to tło jednak nie do końca miało tak wyglądać... Na fotografię wkradli się bowiem nieproszeni mistrzowie drugiego planu - deska do prasowania oraz żelazko.

Zdarza się często, że niechciane przedmioty w tle czy niedopasowane rzeczy w otoczeniu psują nam wymarzone zdjęcie. Oczywiście można wykadrować lub użyć programu graficznego, by poprawić fotkę, ale czasem warto całą sytuację obrócić w żart. Tak też zrobiła Maja Bohosiewicz.

- I tak właśnie wygląda moje "about last night", w tle deska do prasowania i żelazko. A miało być "luxury" - ironizowała aktorka.

Obserwatorzy było rozbawieni i zachwyceni poczuciem humoru Mai. Pod zdjęciem posypały się komentarze:

- I za to właśnie wszyscy cię kochamy!

- Maja, no co ty! Pięknie jest!

- Ta koszula jest obłędna!

- Deska ma zgrabne nóżki, a żelazko ładny połysk. Jest luxury.

Jak widać, Bohosiewicz rozbawiła postem niejednego fana. A co wy sądzicie o zdjęciu? 

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas