Reklama

Reklama

Brad Pitt i Angelina Jolie przeprowadzili się do Anglii

Jak podaje magazyn "Us Weekly", hollywoodzka para przeprowadziła się z USA razem z szóstką dzieci, aby osiedlić się w hrabstwie Surrey w południowo-wschodniej Anglii. Rodzina wynajmuje luksusową rezydencję z ośmioma sypialniami za 21 tysięcy dolarów miesięcznie.

Dom znajduje się w "Ogrodzie Anglii" blisko Tamizy i ma bardzo dobre połączenie z Londynem, co jest ważne, ponieważ Brad przez kolejne sześć miesięcy ma tam kręcić kontynuację filmu "World War Z". Natomiast jego 40-letnia żona, która jest specjalnym wysłannikiem ONZ, pracuje w Londynie nad różnymi projektami humanitarnymi.

Mówi się, że ich nowy dom wygląda jak Biały Dom w Waszyngtonie.

Małżeństwo szukało domu również w okolicy Westminster i Marylebone w centralnym Londynie, ale nie znaleźli odpowiedniej nieruchomości, która dawałaby im wystarczające poczucie prywatności i bezpieczeństwa. Z tego powodu para zdecydowała się na rezydencję w Surrey.

Reklama

Angelina i Brad nie powinni mieć problemu z przyzwyczajeniem się do mieszkania w południowo-wschodniej Anglii, ponieważ w 2012 roku wynajmowali posiadłość Whornes Place za 24 tysiące dolarów miesięcznie, gdy oboje pracowali nad różnymi projektami.

Wygląda na to, że para czuje się już swobodnie w nowym miejscu, ponieważ w zeszłym tygodniu Brad był widziany razem z Maddoxem i bliźniętami w pracowni garncarskiej w Londynie.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje