Reklama

Reklama

Cała prawda o jej talencie

Zawsze okazuje się, że Janusz Józefowicz zrobiłby to lepiej niż ona.

Niedzielny wieczór, tuż przed drugim odcinkiem "Tańca z Gwiazdami". Za kulisami Natasza Urbańska (34) gorączkowo powtarza scenariusz. W pamięci ma każdą uwagę Janusza Józefowicza (52). Tym razem będzie profesjonalistką, nie zawiedzie męża!

Po pierwszym odcinku "Tańca..." była załamana. Nie przygotowała się dostatecznie, nie była wystarczająco błyskotliwa, drżał jej głos i zżerała trema. Nadrabiała uśmiechem, ale miała ochotę rozpłakać się i uciec. A to dlatego, że nie uwzględniła wszystkich porad, których udzielił jej Janusz.

Pierwsze samodzielne wyzwanie

Ostatnio chciała się trochę usamodzielnić (dotąd wszystkie projekty z jej udziałem były kierowane lub nadzorowane przez jej męża). Pierwszym samodzielnym wyzwaniem miał być projekt "Poland... Why Not?". To pomysł na promocję polskiego rynku muzycznego za granicą. Jego pomysłodawca, amerykański producent muzyczny Brian Allan, zaprosił do projektu zagraniczne gwiazdy, m.in. Jima Beanza i Shawna Donnella, którzy odpowiadają za sukcesy m.in. Shakiry czy Britney Spears. To oni skomponowali piosenki i napisali teksty na płytę "Poland... Why Not?".

Reklama

Wykonanie piosenek Brian Allan zaproponował m.in. Nataszy, dla której to była wielka szansa na zagraniczną karierę. Producent został jej zagranicznym menedżerem, zaś Janusz Józefowicz trzymał się z boku. Nie protestował, gdy Natasza wyjeżdżała sama do Los Angeles, by pracować nad płytą, a później promować projekt i kręcić teledysk do pierwszego singla, choć nie wszystko mu się podobało...

I miał rację. Układ choreograficzny, który Natasza zaprezentowała w jednym z klubów w Los Angeles, był zbyt wulgarny, nie było w nim sztuki, tylko tanie chwyty nastawione na masowego odbiorcę. Gdy amatorskie nagrania z tego występu zaczęły krążyć w internecie, Janusz był wściekły. Nie tego przez tyle lat ją uczył! Natasza musiała przyznać mu rację i poprosić o pomoc. Jej występ w pierwszym odcinku "Tańca..." to była już wersja poprawiona przez Janusza.

Zrzuca zbyt wiele na męża

Natasza zdaje sobie sprawę, że wszystko, co dziś potrafi, zawdzięcza Januszowi. - Polegam na nim, zwalam na niego różne sprawy i bez niego, bez Józefowicza, nie byłoby takiej Urbańskiej. Słucham go, bo wiem, że jest ode mnie bardziej doświadczony, po prostu mądrzejszy. Zdaję sobie sprawę, że wciąż robię błędy - mówiła niedawno w wywiadzie.

Tylko jeśli Natasza nadal będzie tak bezmyślnie "zwalać" wszystko na męża, to nigdy nie stanie się samodzielną i świadomą swoich sukcesów, ale też porażek, artystką.

MH

Życie na gorąco

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Janusz Józefowicz | Natasza Urbańska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje